Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Árpi001

    senior tag

    válasz Rusi #22 üzenetére

    Jó akkor minden trollkodás nélkül adjatok azokra a hulladékokra(Gigabyte M3 THL T6 Pro),sokkal kevesebb pontot,vagy tényleg százalékoljatok.
    De ha onnan nézzük ahonnan Te,akkor viszont a Note 2 meg egy 5,5 hüvelykes HD,Note 3 Neo szintén 5.5 hüvelykes HD,az LG G Pro 5,5,hüvelykes FHD,a Note 3 5,7hüvelykes FHD,a G2 5,2 hüvelykes FHD ,az S5 meg egy kicsivel nagyobb 5,1 hüvelykes FHD kijelzőt kell hogy meghajtson.A meghajtandó processzorokról és számukról direkt nem is tettem már említést.. Igen,mielőtt bárki felhozná,ezek a készülékek bizony nagyobb akkumulátorral rendelkeznek mint a HTC,de a felhasználókat pont nem érdekli.
    Az átlag juzer mondjuk Kis Pista Bivalbasznádról lexxxrja hogy hány Mha az akkumulátor a telefonjában,kijelzőidő,és az üzemidő érdekli,Ti meg nekik csináljátok a tesztet.Kis Pista nem fog a barátjának,Kovács Kálmánkának dicsekedni,hogy figyeld öreg ez is bír 2 napot,de csak 2100 Mah órás akksi van benne.Konkrétan engem sem érdekel mekkora az akkumulátor,csak jó legyen az üzemideje.
    Az hogy a HTC ilyen ügyes volt,hogy relatíve kis méretű akkumulátorral,6 óra kijelző időt össze tudott hozni mindenképp dicséretes és követendő példa,de nem kiugró teljesítmény,semmiképpen 9 pontos!Mert ha innen nézzük akkor a Note 4 a szintén 2 napjával,és a maga 9 pontjával nem csoda?Egy UHD 5,7 hüvelykes kijelzőt kell meghajtania... Nem hinném hogy az akkumulátor méretéhez képest kéne pontozni.Senki sem fogja magát azzal vigasztalni ha lemerül a teloja napközben(főleg ha nincsen töltő a közelében),hogy,nah egye fene ez csak 2100 Milliamperes!:)
    Ez akkor érdemelné meg a 9 pontot ha ezzel a technológiával ,de nagyobb akkuval készült volna és tudna mondjuk 8 órás kijelző időt produkálni.
    Tévedés ne essék,nagyon szeretem a MA-t,szeretek tesztjeiteket olvasni,de ezt pontozást lehet hogy át kéne gondolni.

    Nazara:nem csak ez jött át,egész jó kis készülék,bár engem nem mozgat meg.De ez a pontozás zavar mert nem reális!Nem trollkodni akarok,csak leírtam a véleményemet.Sértődés ne legyen de nem mindegy,fent leírtam hogy miért.

    [ Szerkesztve ]

    A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

Új hozzászólás Aktív témák