Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • culas25

    tag

    Most vettünk egy ilyen HTC-t apámnak, anyám meg LG L70-et kapott. Üzleti 5000 Ft-os havi előfizetéssel a vodafone 1 Ft-ért odaadta, talán így megérte :D

    Minden esetre az L70 használhatóbbnak tűnik, szebb a kijelzője, a kamerája meg klasszisokkal jobb. Egy biztos, a sebességével nincs gond a HTC-nek, az összeszerelés pedig kiváló, férfiasabb telefon, mint az LG. Viszont az oldalsó gombok nagyon nehezen tapinthatóak ki, és mivel ezt kopogtatással nem is lehet felébreszteni, nem túl ergonomikus.

    Ez a sense felület meg valami katasztrófa. Én az LG és a Sony felületét szoktam meg, azok rendkívül szépek és logikusak, de ez nekem olyan volt mint valami béta verzió. Kezdjük ott, hogy két telefon könyv volt előre feltelepítve, az egyikből inkább telefonálni jó, a másik inkább a névjegyek szerkesztésére. Ilyen még sosem történt velem, hogy 10 percig kerestem a SIM-en tárolt számok importálását :D:D

    Kíváncsi vagyok mit szólnak pár hét múlva, szüleimnek ezek lesznek az első okos telefonjaik. Végeredményben ezek voltak a "legdrágább" 1Ft-os készülékek, remélem nem kell jövőhéten nyomógombos telefonért sorba állnom :D:D

    Egyet viszont tényleg el kell ismerni, rettentően jó kézbe fogni a telefont, szinte már prémium érzést nyújt.

Új hozzászólás Aktív témák