Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    Végig olvastam a tesztet, baromi jó volt köszönjük Bog :DDD . Jókat mosolyogtam az iróniákon... sokszor ekéztem már a HTC-t hosszú sorokon keresztül... úgyhogy most különösebben nem is akarom.
    Erről az "izéről "Vágy 20 pró" - ról... hát én annyira nem vágyakoznék utána..

    -B kategóriás IPS amit megfejelnek egy használhatatlan always-on al
    -Nincs egy nyamvadt értesítési LED
    -Abszolút nem időtálló a gyenge hardvere miatt
    A 201x - évek egyik legstabilabb droidos felülete lecsúszott egy nyamvadt órás widget-ig és gyakorlatilag megszűnt létezni... azért ez sokat elmond...

    Hagyjuk is, kedvem sincs tovább keresni benne a hibákat. 105.000 Forintért ez ku*va gyenge.

    2018 ban volt utolsó értelmes próbálkozás U12+ néven... A mai tinédzser, kamasz és kis fiatal generációnak már semmit nem mond a HTC név... ilyen gyalázatokkal meg inkább ne is mondjon. Egy szó mint száz a HTC jó évei már csupán a nosztalgiákban él a fejünkbe, semmi több. Lapozhatunk is nyugodtan.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    válasz vadászcsiga #27 üzenetére

    Jónak jó, de engedd már el ezt a G2 témát :D ... Egyáltalán minek ilyennel előhozakodni ?

    (23#) pali1228: Öcsidnek tolmácsolom, amennyiben nem szeretne szenvedni, úgy ne próbálkozzon 2020 ban egy 2012 es telefonnal. Semmilyen körülmények között. Telefonálásra jó, maximum zene tárolásra, semmi egyébre. Egyébként pont a One X volt egy eléggé elfuserált egyed az Nvidia Tegra 3 próbálkozás miatt. (Tudom nekem LG Optimus 4X HD volt és kínlódtam vele eleget...melegedett mint a lóhugy, merült mint a büdös szar) . Ha jót szeretne magának, akkor U10 alá, de inkább U11 alá már nem megy. Habár ezeket már nem venném. 0 Support, ha javíttatani kell kevés az alkatrész, és nem sok GSM szerviz foglalkozik vele.... kerüljétek messziről.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    válasz Koris #44 üzenetére

    A szégyen ott kezdődik, hogy HTC-t bármilyen fisz*m- f*szom launcherrel kell babrálni :U Sense... ? Ne próbáld meg jónak beállítani ezt a hulladékot. Nem az. TCL 10L-t pedig nem nyomja senki, csupán ugyanezt tudja érezhetően olcsóbban... Akkor ki akar fizetni egy fröccsentett műanyagért többet, amin ott fityeg a mára már 0 presztízzsel rendelkező HTC logó ?

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    válasz forgonati #60 üzenetére

    Dede Nvidia Tegra 3 "forralta a vizet" benne. A One X ben és a LG Optimus 4X HD ban is. Nekem utóbbi volt. Feljebb már szóltam egy pár mondatot róla, mikor valaki érdeklődött felőle. Pár szóban újra összefoglalva... egy kalap szar volt. Melegedett mint a rosseb, és merült mint az Istók holdkóros f*sza. GTA Vice City-t próbáltam rajta anno játszani, de nyáron 30 perces játék után annyira felmelegedett, hogy konkrétan leállt a telefon. Ice Cream Sandwich 4.0 al jött még ki, azzal élvezhető is volt viszonylag a rendszer sebesség... amint megjött a 4.1.2 Jelly Bean... onnan kezdődött a fekete leves. Fő menüben akadás, indokolatlan processzor tekerés, arról nem is beszélve, hogy a Tegra játék/ videó alatt úgy zabálta az áramot, mint V12-es amcsi benzinfaló a naftát... nem győztem tölteni. Itt a fórumon fellelhető nagyon kedves "Hanics" felhasználó főzött hozzá egy teljesen emészthető ROM-ot. Mire az megjött szerencsére elváltak útjaink, borzalmas volt. 1 pozitívuma volt a 4X HD nak és a One X -nek is, hogy relatíve szép volt, illetve a kamera viszonylag szép és emészthető képeket készített.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    válasz GeryFlash #79 üzenetére

    Megkell védenem Bog-ot mert nagyon nincs igazad.
    Figyelj, ha egyszer ár érték arányban szar valami akkor szar... Hiába próbálod védeni, nincsen semmi értelme. Két éves hardverrel, a konkurencia között ezen ársávban rém gyenge kijelzővel.. végezetül, ha letakarod a HTC logót akkor bármilyen tucat kínai megjelenéssel..ez egy erős közepes készülék... még így is egy kicsit költői túlzással. A felület „gagyisága” miatt meg teljesen egyetértek a „cikkíróval (Bog) ” ugyanis bármilyen kínai dzsunkára, umicumi, digidugi, cubot, alapfelület kerül. Kérdem én hogy akkor mivel emelkedik ki ez a többi készülék közül. És akkor a gyenge kamerát még meg se említettük. Ha magában nézem akkor sem egy jó ajánlat. 30 000 Ft-ért kevesebbért talán azt mondanám, hogy ez így rendben van... De jelen formájában nem.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák