Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz forgonati #60 üzenetére

    Dede Nvidia Tegra 3 "forralta a vizet" benne. A One X ben és a LG Optimus 4X HD ban is. Nekem utóbbi volt. Feljebb már szóltam egy pár mondatot róla, mikor valaki érdeklődött felőle. Pár szóban újra összefoglalva... egy kalap szar volt. Melegedett mint a rosseb, és merült mint az Istók holdkóros f*sza. GTA Vice City-t próbáltam rajta anno játszani, de nyáron 30 perces játék után annyira felmelegedett, hogy konkrétan leállt a telefon. Ice Cream Sandwich 4.0 al jött még ki, azzal élvezhető is volt viszonylag a rendszer sebesség... amint megjött a 4.1.2 Jelly Bean... onnan kezdődött a fekete leves. Fő menüben akadás, indokolatlan processzor tekerés, arról nem is beszélve, hogy a Tegra játék/ videó alatt úgy zabálta az áramot, mint V12-es amcsi benzinfaló a naftát... nem győztem tölteni. Itt a fórumon fellelhető nagyon kedves "Hanics" felhasználó főzött hozzá egy teljesen emészthető ROM-ot. Mire az megjött szerencsére elváltak útjaink, borzalmas volt. 1 pozitívuma volt a 4X HD nak és a One X -nek is, hogy relatíve szép volt, illetve a kamera viszonylag szép és emészthető képeket készített.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák