Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocsó

    aktív tag

    Mélyen Tisztelt Fórum Közösség!

    Végig olvastam eme csodálatosnak nem épp mondható komment áradatot. Most mondhatnám, hogy kár volt de ezt már előttem többen megtették, csak feleslegesen koptatnám a billentyűzetemet. Próbáltam kihámozni az értelmesebb kommentekből a fontosabb információkat, hát eltartott egy darabig.... :(((
    Ezek után ha szabadna kérnem illetve javasolnom:
    hagyjátok abba a "kinekaf@szaanagyobb" versengést és a továbbiakban a telefon (HTC 10) iránt komolyabban érdeklődőket kíméljétek meg attól, hogy a "nem ide való" kommenteket közzéteszitek itt! A telefonnal kapcsolatos építő !!! jellegű hozzászólást természetesen szívesen fogadjuk.
    A kérésem az lenne, hogy aki ezek után telefonhoz szorosan kapcsolódó kommentet tesz itt közzé, a mondandóját kezdje ebben a formában:
    @10

    Például:
    @10 Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy kinek van az itteniek közül már a tulajdonában ilyen készülék? :U

    Aki továbbra is folytatni kívánja azt a szakmai fórumhoz nem méltó párbeszédet, amit fentebb jópáran megtettek, kérem ne használja ezt a "jelölést".
    Remélhetőleg ezzel sikerül elérni, hogy ne kelljen az összes (értelmetlen!?) kommentet végigolvasnia annak aki szeretne a telefonnal kapcsolatos kérdésre választ találni itt.
    :R Köszönöm hogy "meghallgattatok"
    Nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

    [ Szerkesztve ]

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

  • Kocsó

    aktív tag

    @10 Van itt olyan akinek esetleg már van 64GB-s verziójú HTC10-e??? Ha igen, érdekelne hogy hol vette! Előre is köszönöm! ;)

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

  • Kocsó

    aktív tag

    válasz emvy #395 üzenetére

    hogy a telefonjait a maguk egyebkent kiemelkedo minosegeben is olcsobban gyartja le

    mármint úgy érted hogy gyártatja le a samsung által gyártott proszesszorból, hynix (?) által gyártott memóriából, hirtelen nem jut eszembe ki által készített kijelzőből, stb.
    Pont mint a HTC (qualcomm, sharp, stb.).
    Ezeknél csak a design, a brand és a fanatikus felhasználók tábora a saját! :U
    (mondom ezt úgy hogy M7-esem van már jó ideje és nagyon meg vagyok vele elégedve és már csak azt várom, hogy "elfogadható" ára legyen a 10-nek, hogy váltani tudjak) :B

    @10 (#345) h4h01: köszi, tudom, figyelemmel kísérem a weboldalt!!! De engem az érdekelt volna hogy kinek van már olyan ;)

    [ Szerkesztve ]

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Új hozzászólás Aktív témák