Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • datya

    csendes tag

    Üdv mindenkinek! Az lenne a kérdésem , hogy volna lehetőségem az s7 edgemet egy htc 10 re lecserélni, és az lenne a kérdésem, hogy nem e csalódnék az s7 edge után a htc-be? Értem itt a kamerát,hangzást,sebességet stb...?

  • datya

    csendes tag

    Üdv! A mai nap hozzám került egy HTC 10-ES készülék,az lenne a kérdésem, hogy érdemes oreóra frissíteni mert kiírja a teló, hogy rendszerfrissítés érhető el,de még nem töltöttem le? A másik kérdésem az lenne, hogy észrevettem bizonyos háttereknél fehér vagy szürkés háttereknél hogy a kijelző bal alsó részén sárgásabb a kijelző meg a két oldalán is észre vehető ha nagyon megfigyelem ez gyári hiba vagy ragasztási hiba? Válaszokat előre isköszönöm!

  • datya

    csendes tag

    válasz Tiger. #5617 üzenetére

    Most Android 7.0 van a telón, annyira nem észrevehető a sárga kijelzőn inkäbb,ha csak szürkés háttér van akkor látszik a bal sarka felé hogy sárgásabb egy olyan 2x1 cm és területen a két szélén még ennél is halványan szinte észrevehetetlen annyira nem zavar amúgy, az akkumulátor nem tudom, hogy milyen 97%-on vettem le tőltőről most 76%-on van 2 óra használat után amibe benne van 1 óra 10 perc sot, ezalatt intenzíven volt használva minden google cucc frissítés meg ilyenek mert csináltam egy gyári visszaállítást,ha jó lessz az akkuidőm nem nagyon szeretném 8.0-ra frissíteni, mert visszaolvasva a topikot sokan üzemidő csökkenése panaszkodnak! Annyi kérdés volna még, hogy tudnátok vmi teljes verzió zenelejátszőt ajánlani ami ingyenes is, mert írtak a power amp-ot, de az csak trial ingyenesen!

  • datya

    csendes tag

    Üdv mindenkinek! Én is a tegnapi napon frissitettem végül a telót oreóra és azt kell mondjam nem bäntam meg, este 9 felé 27 %-on tettem le a telőt végig ment helymeghatározás,wifi, és 24 % volt most délelőtt 9 kor, se wifi hiba, se értesítés hiba se, kamera hiba minden olyan mint 7.0-án volt sőt rendszersebesség még jobb lett!!

  • datya

    csendes tag

    válasz bl4ze #5624 üzenetére

    Igen csinältam factory resetet, most vagyok 3 óra 40 perc sotnál és ebbe volt egymás után 7x antutu tesztelés délelőtt 100 ra huztam, kopp fényerőn 4g-wifi mikor mit használtam ebbőll az antutu volt kb 45 perc sot, google chrome 1 óra 10 perc, zenehalgtás, folyamatos helymeghatározás,fényképezés,videózás vagy 10 perc, úgy hogy sztem ha nincs antutu rtesztelés majd 50 percen át akkor simán hozza a 4 óra sotot a teló eddig nem csalódtam benne, csak annyi bajom van amit koábban írtam, hogy sárgäs a kijelző bal alsó részén és a két oldalánäl de valszeg ahogy fórumokon olvastam a ragasztó lehet a ludas fehér vagy szürkés háttérnél látszik halványan, gondolkoztam, hogy kicseréltetem találtam a neten a speedshop oldalán 11 ezer valamennyiért lcd kijelző ^rintő digitizerrel aminél a kijelző elvileg oem vafyis gyári a digitizer utángyártott érdemes az ilyet megvenni vagy vki tud ajánlani online oldalt ahol jó minőségű gyári szintet hozò kijelzőt?

  • datya

    csendes tag

    Üdv mindenkinek! Így pár nap használat után elmondanám a véleményem a telóról sok telefonom volt már, mertsokatis üzletelek velük így minden márkaminden tipus volt már nállam nagyjából és azt kell mondjam, pozitívumként saját meglátásom szerint, az üzem idő ätlagoss attól függ, hogy mire használom épp a készüléket játéknál 2-2 fél óra sot simán megvan, ha csak netezek,aktív gps mindig,folyamatos wifi,zenehallgatás egyebek akkor 3,5-4,5 óra sot simán van oreóval,wifi,gps mindig stabil,hálozatot nem dobja el soha,pedig határ mellett lakom romániänäl,a rendszesebesség szerintem tòkéletes nincs akadás ,megröccenés se, kamera nekem tetszik a képminőség,negatívumként a saját melätásom szerint a kijelző csak átlagos minőséget hoz Samoledet megse közeliti, de még lgg4,v10,v20 is köröket ver a kijelző minőségben, más szögből nézve eléggé torzul a kijelző ami nekem kifejezetten nem tetszik értem ezt hogy szivárvänyisodik a kijelző és elég pirosas beütése van és felül világos háttérnél némi fényszivárgást is észrevenni de csak bizonyos szögból, az enyémbe tianma kijelző van gondolom sok másik készülékbe is, meg ez a ragasztó téma is aggadzt hogy a széleken átüt, az M8-am kijelzője köröket ver a htc 10-re pedig nem mai darab és hibátlan mai napig soha nem lett csináltatva több év alatt és mitsem változott tökéletes betekibtés minden szögből,se ragasztó nyomát sehol felfedezni, a belső hangszórók is elmaradnak mind az m8 mind az m9 szintjétől inkább hätra került volba az ujlenyomat olvasó és alul felűl lettek volna a hangszórók mint a régebbi modellekben ha már ekkora kávákat hagytak alul felül! A külön dac az tényleg király egy skullcandy fejhalgatóval szoktam zenét hallgatni vmi űber jól szól vele! Összességében nekem egyedül a kijelző nem igazán nyerte el a szívem,de lehet beruházok egy új kijelzőbe hátha változik a véleményem egy uj darabbal és lehet sharp lessz belőle kipróbálva!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák