Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacko32

    tag

    válasz Janaboy #5664 üzenetére

    bl4ze a készüléket tőlem vette át.
    Magyar HTC support nem válaszolt a levelemre mai napig, pedig már jó ideje nincs nálam a készülék.
    Live chaten tudtam őket elérni, segitőkészek voltak, amig a gyári gari tart, addig lehet hozzájuk küldeni. (Mily meglepő)

    Mellesleg: Menüből történt telefont alaphelyzetbe állitása, amikor bementem a recoveryba piros felkiáltó jel várt. Onnan csak újrainditás, tehát hangerő le bekapcsológomb kombó, és akkor Androiddal újraindult.
    Tehát nem tudtam cache-t törölni, se factory resetet csinálni onnan. Szerintem ez a lehetőség maradt ami épkézláb.

    Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

  • Lacko32

    tag

    válasz kekkola #5665 üzenetére

    Ezt leveleztem le a HTC-vel, igaz nem magyarul, de ez volt a lényege.
    Bemásolom ide is, csak hogy megmaradjon:
    Jess: The only warranty is on the phone is the manufacture warranty and will end on 2019-05-08
    You: Yes, that's it! It's goin to expire on 2019.05.08?
    Jess: Yes that is true
    You: ooo nice to know it! :D
    You: And I have another question... If I lost all of my papers about the warranty and buy, can I send it to a repair? Without the papers?
    Jess: Yes you will send it and we will follow the manufactures warranty which will end on the 2019-05-08

    Ebből azt merem kiszűrni, hogy igen, lehetséges papirok nélkül is, hisz IMEI szám alapján tájékozódnak. Ami rajta van a dobozon, a dobozban lévő matricán, a telefon hátlapján, stb.
    Mellesleg egy M9-et, ami le volt tiltva, alaplap hibás volt, papirok nélkül küldtem el javitani. 2 hét, és jött vissza Győrből a telefon :K

    Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

  • Lacko32

    tag

    válasz kekkola #5668 üzenetére

    Természetesen azon belül van, IMEI check oldalakon is megnéztem, meg Ők is megerősitették, hogy a gari idő valóban 2019-05-08-ig tart (Gyártói garancia)
    Akkor ez maradt ki nálam, M9-nél anno recoveryt kiválasztottam, azonnal bent voltam. :B

    Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

  • Lacko32

    tag

    válasz bl4ze #5672 üzenetére

    Ezek csak átvevő pontok, a hivatalos javitást nem Ők végzik. A készüléket Romániába küldik le, nyilván a legközelebb eső HTC szerviznek továbbitják.
    Papirt kell kitölteni mi a hiba, kérnek egy nevet, cimet, telefonszámot, aláirást, stb. Nem kell fizetni és csinálni semmit, mindent intéznek (legalábbis a győri átvevő ponton igy jártak el).
    TMX-et felhivtam, jeleztem, hogy nem tudom bevinni a készüléket mert vidéken lakom, ergo többe kerülne a feljutás, mint az esetleges más költségek. Válasz: Oldjam meg. :W

    Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

Új hozzászólás Aktív témák