Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz Gigicuci #1860 üzenetére

    Én csak a sima S7-hez tudom hasonlítani..Van amiben jobb, van amiben rosszabb..De ez egyéni preferencia, h ki mit tart előbbre..
    Maga a UI szerintem sokkal jobb, egyszerubb, jobban átlátható, szebb, nekem abszolút jobban bejön..Viszont nincs is annyi funkcióval teletömködve, mint az S7..Szal olyasmi, mintha NEXUS-t használnál..de alap droidnal azért több a funkció..
    Audio szempontjából sokkal jobb a helyzet, ez nem kérdés, külső hangszórón és vezetékes fülesen is...
    Ez jobban témázható, egyénre szabható a külseje, hangoktól elkezdve, mindent lehet témázni..
    Ujjlenyomat olvasó az mérföldekkel jobb ebben, bár néha fura, h nem lehet lenyomni a gombot..
    Az első kamera szerintem jobb képeket csinál, nekem ezen jobban tetszenek a szelfik, hátha ez is fontos valakinek..
    Üzemidőben is jobban teljesít (szerintem) mint a Sima S7..
    Szubjektív, de nekem az anyagminőség és a külső, a hátlap kidolgozása sokkal minőségibbnek hat..
    És még1 nagy előny: Eddig semmi hátrány :) Úgy értem, h úgy működik ahogy azt én elvárom! Nem fagy be, nem akad meg, kristálytisztán hallanak, nincs hívásgond semmi..teszi a dolgát

    Amiben az S7 jobb:
    Kijelző, az nem vitás, fényesebb, kisebb a min. Fényereje, élénken stb..De a HTC 10-en mintha valahogy élesebbnek hatna a Kijelző.. lehet, hogy az ikonok rajzolta miatt, vagy azért mert az S7 pentile nemtudom..
    Hátsó kamera..automata módban sokszor szebb képeket lő, és gyorsabb a fókusz..
    Feature gazdagabb UI, minden szart lehet állítani, 10-en picit kötöttebb a helyzet..
    Vízálló, vezetékmentes toltes, ha ez fontos..nekem kevésbé...
    Proéma az S7-tel: 4G hálózati gond..mai napig gond, sokszor befagyott, random ujraindult..

    Huh most így hirtelen ennyi..de ha eszembe jut még írok..

Új hozzászólás Aktív témák