Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    A magam részéről megköszönöm a tesztelőknek a fáradtságot, nekem, mint átlaguser -nek teljesen korrektnek tűnt a teszt. Nem mondom, lenne még, amire kíváncsi lennék, de a lényeg így is átjött, ütős kis készülék lett ez, számomra abszolút vállalható "hiányosságokkal". (Nekem ezek nem hiányosságok, merthogy javarészt igényem sincs rájuk). Valószínűleg benevezek egy ilyenre, négy év után ideje váltani. Azt sajnálom, hogy a legütősebb színkombináció nem elérhető nálunk, de ez van, némi felárért majd cserélhető lesz, ha lesz, (és még akkor is fontosnak tartom :) ). A kamera nekem doszt elég a zsebből előkapva képeket csinálni, a One X -hez képest fényévekkel jobb. Családi rendezvényre meg ott a tükrös, azt semelyik flagship nem lépi le :P
    Külső hangszórók nálam nem játszanak - fontos viszont a gyors, sima működés, több alkalmazás egyidejű kezelése, gyors adatkommunikáció, no és a megjelenés.
    Azért külön köszönet a tesztelőknek, hogy az árazásnál - reagálva a kapcsolódó fórumokban folyamatosan feszegetett kérdéskörre - elmentek, ameddig logikusan elmehettek, és szó esett a hivatalos ár mellett egyéb lehetőségekről is. Én becsülöm a szándékot, sajnos nem úgy sült el, ahogy véleményem szerint az szánva volt. Megvenni meg mindenki ott veszi meg, ahol akarja. Aki egy (hangsúly az egyen) tech oldal tesztjében írt ár eltántorít, és nem tájékozódik az egyéb lehetőségekről, azzal mit lehet kezdeni? Kell egyáltalán kezdeni vele valamit? Akinek drága, az nem veszi meg, nem ott veszi meg, vagy nem most veszi meg, ki - ki beállítottsága szerint.
    Ami a topikban megy az indulása óta, az sajnos szánalmas. Gyermeteg érvek és indulatok csapnak össze a semmin - a telefon értékeinek kitárgyalása helyett. Fentebb egy kedves fórumtárs példálózott, hogy egy konkrét konkurens topikban nem emlegetik ennyit ezt a márkát, nos, ez nem csoda, lévén úgy tűnik, onnan mindenki itt van, hogy a HTC -n köszörülhesse a nyelvét. Bár ez azt is jelenti, hogy innen viszont nem akarnak annyian átmenni szapulni ama márkát saját örömükre (nem mintha itt kellene). Kulturális kérdés. Bízom benne, hogy a "minden csoda három napig tart" elv alapján normális hozzászólásokat is lehet majd olvasni, a p...csméregetés helyett. Sorry a kirohanásért, de én kedvelem ezt a fórumot, és nem túl szívderítő ebben a friss topikban ezt a gyerekes civakodást olvasni száz oldalakon keresztül.

Új hozzászólás Aktív témák