Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz halkow #31 üzenetére

    Ha fogtad volna a kezedben ,és tudnád ehhez évekig jár support meg minden...

    Nem termelő ágazatban dolgozol ennyi... Ez filléres tétel, nézegess youtube videókat.

    Amgúy meg már rég nem ennyi az ára... Nem az árukeresőnél kell leragadni :U

    Kapásból az első találat nálam 340 ezer... Tied lehet 450-ért , azt is számold, hogy a cégek leírják... ergo 27% -minusz...

    És ezért kapsz egy nem fröccsöntött műanyagot. Ha pénzt keresnél vele, te is fontosnak tartanád, hogy a munkaeszközöd hasznot is hajtson :)

    Én nem dolgoznék egy percig se olyan gépen, ami tudom hogy összetörik ha elejtem..

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz halkow #46 üzenetére

    Termelési ágazatban fontos a megbízhatóság... Ha nem tudod értékelni, az nem biztos, hogy a laptop hibája...

    Ez nem divat-book... Vegyél egy 90 ezres gépet cipeld mindennap magaddal.. nyitogasd naponta 20-30x...

    Votl a kezemben agyonhasznált HP Elitebook, ugyanúgy nyílik, masszív a zsanérja, volt a kezemben 90 ezres kategória, ami ilyen használat után kifordult a kezemből, ja és lötyögött a zsanér is...

    Nem gond ha nem tudod értékelni, de ettől ez még máshol munkaeszköz. Azt kell megérteni, hogy aki ilyet vesz nem évente szeretne újat venni azért mert nyeklik-nyaklik az egész.

    Az már látszik, hogy szerencsére téged ez nem érint :D Én munkaeszköznek vettem a laptopom, nem krájszisz 8-ra...

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • anjani182

    őstag

    válasz halkow #46 üzenetére

    Ugye nem gondolod, hogy mind hülyék vagyunk akik több száz ezerért vesznek egy integrált VGA-s laptopot, és ez már annyira rossz vétel, hogy semmit sem tud, mert nem 2 GB-os a VGA benne...

    Sajnálom, aki addig lát el, hogy x forintért (lehetőleg minél kevesebb) a legjobb procit, VGA-t stb. kapja a laptopjába, a többi meg le van ejtve! :(

    Forever and ever, let's make this last forever.

  • hallador

    addikt

    válasz halkow #46 üzenetére

    De baszki
    Meg amit tud még az az, hogy reggeltől estig ütheted vághatod 4 - 5 éven át, napi 12 - 16 órán keresztül. Ami alatt egy ocsssó gép fél év alatt kifingana, nem gondoltál bele mi?

    Harry Potter téged reklámozhatna, de inkább mégsem...

    (#34) deja vu

    Azért a MacBook fóbiát ne keverd ide, USA-ban el nem adod a macbookot ennyi felárral, amiért otthon árulják, ehhez kell egy nagy adag idiotizmus is, ami sajnos otthon meg is van.

    (#49) halkow

    Most mondhatnám a hozzászólásaid alapján, hogy vegyél MSI-t mert az a Te géped, olcsó, gyors de nem tartós... De nem leszek szemét...

    Alienware, Toshiba Qousmio. Csak éppen ezek nagyon nem olcsók...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák