Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Köszönöm a tesztet.

    Nekem 6460B van. Nagyon szeretem. Szerintem ezek volt a HP utolsó igazán jó gépei, a mai HP-k sajnos nem annyira jól.

    (#8) jakos73

    Architektúrálisan ugyanaz, mint a 8460/70p. Amiben különbözik, hogy a 8-as széria fém borítású, valamint a billentyűzete háttérvilágítós, de a felépítmény ugyanaz.
    A 6460B egy igen masszív masina. Kár, hogy MO-on nem árulnak igazán vállalati verziókat hivatalosan, csak small gépeket, a ProBookokból.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Graphics #17 üzenetére

    Nem tudom nálunk van mostmár ~ 450 db az elromlott gépek száma 2 % alatt van, ami 2 - 3 év alatt nagyon jó érték. A magyar szervizeknek nem hiszek, mert a legtöbb nem igazán veszi komolyan a dolgokat. Pláne, mert a két gép architektúrálisan egy, szóval hogyan lehet, hogy a ProBook 6000 annyival rosszabb, mint az EliteBook? .

    Érdekes....

    Szóval itt kinn semmi baj nincs a 6000-es szériával, a 8000-essel sincs.
    Olyanba mi is belefutottunk, de a teszt időszak alatt kiderült, hogy szar a driver, pl VGA driver volt ilyen, ami dobált hibákat, de ez 2 hét alatt kiderült, lett egy értelmes driver, és semmi gond nincs vele...

    Azt gondolom 450 DB-nál már mondhatom, hogy a nagy számok törvénye alapján a magyar szerviz baromságokat beszél (Mondjuk nem az első és az utolsó eset...., nyilván lehet hibás széria is, de az mindenhol van.. )

    (#18) deja vu

    Nem hiszem, hogy ezt meg merik lépni.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz halkow #46 üzenetére

    De baszki
    Meg amit tud még az az, hogy reggeltől estig ütheted vághatod 4 - 5 éven át, napi 12 - 16 órán keresztül. Ami alatt egy ocsssó gép fél év alatt kifingana, nem gondoltál bele mi?

    Harry Potter téged reklámozhatna, de inkább mégsem...

    (#34) deja vu

    Azért a MacBook fóbiát ne keverd ide, USA-ban el nem adod a macbookot ennyi felárral, amiért otthon árulják, ehhez kell egy nagy adag idiotizmus is, ami sajnos otthon meg is van.

    (#49) halkow

    Most mondhatnám a hozzászólásaid alapján, hogy vegyél MSI-t mert az a Te géped, olcsó, gyors de nem tartós... De nem leszek szemét...

    Alienware, Toshiba Qousmio. Csak éppen ezek nagyon nem olcsók...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz anjani182 #52 üzenetére

    Mi ebből nem rendeltünk még, de nem is nagyon fogunk, mert 2015 év végén lesz újabb beszerzés. De szerintem üzleti modellekbe nem való az érintő kijelző, mondjuk a menő manó marketinges, sales tuti imádná, de egy mérnök biztosan nem.
    Igen sajnos ez tendencia lett mostanában.

    (#53) deja vu

    A Chi Mei igen híres nyugati körökben, mondjuk sajnos Magyarországon kb amit nem ismernek az gagyi legalábbis ez a felfogás sajnos (Még mindig uralkodik a szocializmusból visszamaradt, mi dolgozunk, a legtöbbet, mi tudjuk a legjobban stb elmélet, sajnos ez magyar betegség tisztelet a kivételnek) Nem rád vonatkozik, csak leírtam.

    A Chi Mei cooperált a föld legkomolyabban vett minőségi gyártójával (Mitsubishi), de sokminden köthető ehhez az OEM-hez. Komoly cégnek számítananak az iparban. Amúgy informatikai szempontból elég régi cégnek számít 1992-ben alapították.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz deja vu #53 üzenetére

    Az előző hozzászólásomat magadra ne vedd nem neked szólt ám, csak az utolsó bekezdés.

    Igen sajnos ez a nagykerek miatt van, de a HP MO is elég szemét, sajnos a 400 000-es ár nagyon elrugaszkodott sajnos MO-on a HP alapból túl van árazva, és ez sztem direkt. Pl Németországban is ez a helyzet, ott is túlárazzák.. Sajnos...
    Mi pl az utolsó rendelésünket, igaz 150 db-ot (6470b) ha jól emlékszem 5 - 550 pound-ért vettük, h lenne MO-on ilyen modell nincs, mert ezek vPro-s gépek, pöcökegérrel, amilyet MO-on nem árultak soa, kb 350 000 Ft-ól indult volna.... Ez van sajnos.

    (#55) cellpeti

    A kijelző fényereje valóban nem az igazi.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz deja vu #59 üzenetére

    Nyilván az RGB szabványnak megfelelő panelekben nem alkottak akkorát, de nagyon sok helyre szállítanak, többek között a sima paneleknek egy szép nagy százalákt szállítják.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz oszi666 #66 üzenetére

    Gondolom egy a géphez, és egy alaphelyzetben jár a dokkolóhoz is.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ice&Lime #75 üzenetére

    A HP a business kategóriás gépein évek óta nem használ hdmi portot, csak DP portot. Ez nem belefér, vagy nem kategóriája a HP Business gépeket nem nagyon van hdmi kimenet. (Persze biztosan létezik ilyen modell, de fehér holló kategória HP Business-ben amin van HDMI)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ice&Lime #84 üzenetére

    Akkor még egyszer hátha nem voltam érthető, vagy csak nem sikerült elolvasni amit írtam... A HP Businsess (Nem Dell baszki) nincs HDMI port, a Dellen tudom, hogy van... A HP-n nincs, ez van, soha nem éreztem hátrányát dolognak pedig volt 4 HP-m 2005 óta, az évek során..., de ha kötözködni akarnék tuti jó téma... Kérdés mi értelme van...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz arelim #82 üzenetére

    Ha már Delles szóhasználattal élsz, mert a HP dokkolónak nevezi, a dolgot, csak elmondanám, hogy a ez a vas masszívabb, mint a 8530W. Nyilván a billencs a 8530W-ben jobb lesz, a kijelző is jobb lesz, de ha összehasonítod egy ZBook 15-el, akkor a 8530w elmehet Szomáliába ételt osztani. Aztán, ha jobban megnézed, akkor e tiedet inkább a 8570W-hez kellene hasonítani, na az meg oda vissza veri a 8530W-t mindenben.

    Dolgoztam 8530W-vel nem rossz, de az újabb 15"-os WS mobile HP-k jobban. (Ez alól a billentyűzet az egyetlen kivétel, minden másban sokkal jobb.)

    (#86) jakos73

    Ha neked annyira kell a HDMI vegyél Dell-t, nekem soha nem kellett még HDMI, ellentétben a Display port jól jött... Business-ben a hdmi nem követelmény...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ice&Lime #90 üzenetére

    Én sem vitatkozom, csak Te meg úgy adod elő, mintha valami hatalmas baki lenne hogy nincs hdmi, a HP, APPLE, Lenovo tuti hülyék nem mérték fel mire van a Usereknek szükségük, a Dell szerint pedig Hdmi-re, és akkor mi van, nem én jöttem kötözködni, hogy a Dell-en van.

    Én ennyit írtam hogy:

    A HP a business kategóriás gépein évek óta nem használ hdmi portot, csak DP portot. Ez nem belefér, vagy nem kategóriája a HP Business gépeket nem nagyon van hdmi kimenet. (Persze biztosan létezik ilyen modell, de fehér holló kategória HP Business-ben amin van HDMI)

    Erre jöttél a Dellel, igen és akkor mi van ha a dellen van, én nem védek semmit ember... Hol láttál ilyet linkeld már, mert valahol elvesztettem a fonalat vagy csak Te írtál valami balgaságot....

    Szóval?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ice&Lime #92 üzenetére

    "Nyilván én vagyok az agresszív", csak nem nagyon szeretem, ha olyat állítanak, amit nem csináltam, csak azért, hogy be bizonyíthassa az illető, hogy neki van igaza. Én elismerem hogy ha nincs igazam (Ez nem szokás tudom...) Csak felvilágosítást kértem mert nem értettem a helyzetet... :)

    Amúgy ha már itt tartunk az Új Dell Lati 6000 és csak az (Precision is nyilván kivétel 3800), a legjobb Business gép ami kapható a haswell szériás business gépekből, ha ma rá lennék kényszerülve, hogy Corporate/enterprise business gépet vegyek Dell Latitude 6440-et vennék én is mert a HP EB 840-et, meg a T540P-t kenterbe veri.

    De ez nem ide tartozik... De ettől így van...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Jhonny06 #97 üzenetére

    Te nem tudom hogyan szoktál dolgozni, de mikor pl Itt Angliában a Jaguar motorgyárban az olajpárában a szerelősínek felett a rackeknél dolgoztunk hónapokig elitebook-okkal, meg probook 6000-ekkel, akkor azért megnézném, hogy az apple mennyi idő alatt szarna be.
    Sztem inkább nem igazán dolgoztál még komoly helyen ilyen géppel, amire tényleg ki van tenyésztve egy ilyen masina, az lehet, de hogy hype... Magyarországon lehet, hogy hype a Nasa-nál a szerelőcsarnokba, meg komoly helyeken meg munka.

    Ja és azért elmondhatnád, azt is, hogy mikor ki be járkáltunk naponta többször is a hidegszobákba, akkor hogy bírhatta a hirtelen 20 fok és a 35 fok közötti hőmérséklet különbséget, mikor egy órát bemész a hidegszobába lehül a gép 20 fokra, kimész a 35 fokba felmelegszik, majd megint bemész a következő ügyfélnél a hidegszobába stb. éveken keresztül.

    Nyilván tudja ezt a Latitude 6000, meg a TP T is. Csak ne akard hype-al megalázni ezeket a gépeket, mert lehet, hogy Te csak irodába használtad, de oda pont jó a ProBook 6000 is, nem kell elitebook.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Jhonny06 #106 üzenetére

    Nyilván ilyen is van, meg olyan is, hogy ezek a gépek azt is bírják amit Te apple esetében soha nem fogsz látni. Szerinted amit leírtam extrém felhasználás? Ha egy napi user vagy lehet, de bizony, nagyon sok mérnöknek, technikusnak nem extrém, hanem mindennapi használat. Az hogy Te nem találkoztál ilyennel nem azt jelenti, hogy nincs ilyen, hanem azt, hogy Te nem láttál ilyet attól még van ilyen, de mondhatnám a Forma 1-et is, ahol szintén nem egy csapat mögött ilyen notebookokkal dolgoznak. Szóval lehet, hogy szerinted ezek irodai gépek, de nekem meg munkaeszköz, és nem csak az asztalon, az extremitáshoz nem sok köze van, csak a munkához... Nem én vagyok ezzel egyedül, mint olvashattad fentebb....

    Hardver hiba mindenhol van, meg meghibásodás is, csak nem mindegy, hogy úgy, hogy közben ilyen olyan körülmények között ilyen olyan párában bír valami 4 - 5 -6 évet, vagy asztalon sem 3-t.

    Komoly körökben ilyen ne mondjál mert kinevetnek. Az hogy 500 gépből elromlik 1 - 2 % nahát, igen, nézd meg 500 Apple-ből mennyi romlik el, ha elkezded terepen használni, legyen az olajpárás üzem, valódi terepmunka, vagy éppen radiátor szenzor beállító gép, ahol naponta 2 - 300 szor ki be hajtják a gépet, hónapokon keresztül, na megnézném az apple-t...

    (#108) anjani182

    Köszi ezt nem is tudtam, de jó tudni. Köszönöm. :)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz *Mukeey* #114 üzenetére

    Ha csak consumer vagy, akkor jó a MB. Úgy tűnik igazából neked felesleges a HP, igazad van, de van ahova a MB labdába sem rúg pl az ín munkámra hamar beszarna., Eleve alkalmas sem lenne rá. Milyen összehasonítási alapod van? Van mind a kettő? És mire használod a notebookjaidat?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ice&Lime #112 üzenetére

    Az viszont érdekes, hogy az ember azt hinné-például én, hogy a hozzászólók java részének még nem volt ilyen vagy ehhez hasonló laptopja és érdeklődne, hogy milyen is ez, legalábbis ezeket a hozzászólásokat hiányolom.
    Erre meg kiderül, hogy a hozzászólók többségének már vagy ilyen laptopja van vagy volt, vagy egy korábbi/utóbbi típusa van/volt. Mintha ezeket a gépeket senki nem érdekelné már.

    Én ezt nem így gondolom. A Business notebook világ visszatért a 90'-es évek szintjére. A Business notebook világa egy subkultúra lett. A fiatalokat, és az időseket sem érdekli a technológia pláne Kelet-Európába. A pénzhiány, és a technológia iránti igénytelenség megbélyegezte ezen gépek sorsát, a kisemberek körében,
    Az átlagembernek csak annyi kell, hogy internetezni tudjon. Erre pontosan elég a tabletek világa. a Business gépek megmaradnak a professionalok számára.
    Ugyan sok munkahelyen használnak ilyen gépet, de ott is csak használják, ott is egy kis réteg ért hozzá igazán.
    Magyarországon a 2008 - 2009-ben kezdte felfogni az internetes közösség is, hogy mire jó a Business kategória. Nyugaton ezt megtették 2002 környékén.

    A Fiatalok elmentek abba az irányba, az idősebbek is, hogy kinek szebb, hype-olhatóbb a gépe, lásd MacBook Pro. Nekik pont elég is ez a szint, mert csak internetezik, jó esetben irodai használatra használja a gépét. Pont megfelel. De akik tényleg átlagtól eltérő munkát végeznek azok tudják értékelni az ilyen gépek meglétét, ebből egyre kevesebb van. Szűkül, a piaca.

    Én ebben keresném az okát annak amit írsz, ezért van az, hogy az ilyen fórumok, azon subkultúrához tartozó kis közösségek összejövetelévé válik, akik értenek hozzá, és néha bekeveredik egy két user is, akinek fingja nincs erről, viszont pl van MacBook Pro-ja és azt gondolja, hogy ha Internetre jobb, meg könnyebb, szebb, drágább, akkor jobb is, de azt ezek az emberek nem veszik számításba, hogy nem csak interneteznek, hanem van aki komolyan dolgozik is a gépekkel, ahol a MacBook Pro labdába sem rúgna, nem is tudnak róla....

    Ez van :)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz *Mukeey* #118 üzenetére

    Köszönöm a választ :)

    Stúdióban, vagy csak néha zenélgetsz, mert arra mondjuk épp bármilyen gép jó, stúdiónál már nem mindegy, milyen gépet használsz, mondjuk ott már nem is számítógépet használ az ember, mert a pult kikeveri, amit kell, a gép max lejátszik, vagy még azt sem.

    Ilyen DJ körökben főleg USA hatásra elterjedtebb a Mac, de ma már nincs különbség ilyen szinten a gépek között. Erre ma már bármi alkalmas.

    Egyik Barátom Ubuntu-t használ ilyen célra.

    De nagyon sokan használnak Mac-et ez tény, megszokásból.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ice&Lime #125 üzenetére

    Windows-ra kismillió olyan szoftver van, amit a Logic tud, csak nem annyira neves, a stúdiók 90%-ban Európában nincs Mac, ez tapasztalat. Szóval van alternatíva dögivel.

    A Mac ma már a perifériára szorult, egy pici subkultúra ma már a Logic. DJ-k, zenészek, és hobby amatőrök rendszere, komoly stúdió nem foglalkozik ma már számítógéppel, hanem célhardver van, ami szintén egy számítógép, de célhardver. MP3-t kevergetni pedig nem nagy sztori ma már.

    A Logic megszokásból népszerű, nem célzottan, ma már pontosan meg tudod csinálni bármivel is.

    Konkrétan több rádió, Magyarországon gyakorlatilag az összes nagy TV stúdiójában dolgoztam, mint informatikus, de Mac nincs sehol, de Európában sem jellemző. Persze előfordul...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz *Mukeey* #131 üzenetére

    Ezt én is így gondolom. vagy menőbben +1 :R

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz zebede #133 üzenetére

    Sztem 3-4 DVD lemezt gyárt. Mikor utoljára ilyet gyártottam, akkor 3 volt, abból viszont mindjárt 2 adag a DVD sűrűn romló áru. Tömörítve tolja ki az alaprendszert, akkor érdemes.kiirni mikor még nincs semmi a rendszeren.

    Már ha egy szoftverről beszélünk a hpnal van több fajta is.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz zebede #136 üzenetére

    Értem. Ez is ennyi DVD-t fog gyártani neked. Gyári telepítés a géped ezek alapján. Amúgy telefon a hpnek és utanadkuldik a telepítő DVD-t. Ha csak legal hp Windows a cél akkor túl sok értelme nincs szenvedni a recovery dvdkkel.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz TxDx6730 #138 üzenetére

    Az a helyzet, hogy a Prohardver teszterei is ezzel a faszsággal jöttek csak éppen nem egyszer úgy használom a gépet, hogy 12 - 14 GB memória van kihasználva a gépben, SSD van benne, meg egy 750 GB-os 7200-as 9 mm-es HDD Caddy-ban. Tehát rendesen meg van terhelve a gép sokszorosan, mint amennyire pl a Prohardver teszterek meg tudták volna hajtani a gépet, mégsem melegszik, egyáltalán nem zavaró. Meg nem ilyen semmirekellő szintetikus szarokkal 5 percig, hanem komoly virtualizációval van kihajtva a rendszer, van, hogy napi 5 - 8 óra, meg még otthon 4 - 5 óra sima használat.

    Nem egyszer 3 VM (Windows 7 fejenként 2 - 3 GB memóriával, 2 vCpu-val) is teker a gépen, két 24"-os monitoron. De olyan is volt, hogy 10 Linux zakatolt (1 GB, 1 vCpu) rajta egy időben. A virtual diskek a 750-es hdd-n, a rendszer, meg az SSD-n, tehát a gép minden porcikája ki van tekerve 80 %-ig minimum, mégsem érezni a gépen, hogy melegedne.

    A HP nem tegnap kezdte a Business gép építést. Másrészt, ezen a gépen a hűtés felülete mocskos nagy, sokkal nagyobb, mint az átlag business gépeken.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz *Mukeey* #144 üzenetére

    A gép nem Win 8.1re lett kitenyesztve. Akinek nálunk is kellett 8.1 driverekkel játszani kellett. Volt hogy nem vendor, hanem eredeti Intel driverekkel operáltunk de stabil 8.1 el is. A Vga driverekkel Win 7 után problémák vannak. Ott a Win7es driverrel is gond volt amit a hp adott.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz zebede #149 üzenetére

    Akkor fejlődtek. Köszi, mi nem használunk ilyet PXE-ről megy a telepítés a mentés meg TBMR-el, ezért nincs értelme ezeknek a DVD-s dolgoknak nálunk.

    Számomra még mindig nem világos miért nem éri meg/egyszerűbb felhívni a HP-t és ingyen kérni egy Telepítőlemezt.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz zebede #151 üzenetére

    Nekem ingyen küldte ki a DVD-ket a HP. Igaz a 10 nap az teljesen jogos kb 10 nap volt, de ingyen. Igen ez teljesen jó kérdés, hogy miért nem csomagolják hozzá, na ezt nem tudom...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák