Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz D@niel #395 üzenetére

    Egy külföldi ismerősöm aki már szintén fel rakta azt mondta, hogy szerinte ez a frissítés csak egy téma a 9-re haha, azért ettől egy kicsit több, néhány dolog így frissen:
    -Biztonsági frissítés december 1
    -Az új sötét téma király, playstore-ra is rá teszi a dark mode-ot
    -Az új vezérlő központ ikonok klasszak, jobban látni, hogy éppen mi van bekapcsolva
    -9 alatt ha megnyitottad a beállításokat, majd gyorsan lefelé scrolloztál volt egy megakadás, itt most már nincs
    -Az új app megnyitó-bezáró animáció tök jó, folyamatosabb a rendszer, sebességre ugyanaz, azt a 10-20%-ot nem lehet észre venni
    -Az új tárcsázó nekem nem tetszik, most már minden kontakt hívó képét kicsiben mutatja, gondolom sokakat zavart a nagy homályos képek, miközben pl. sync.me-vel egy pillanat alatt be lehet állítani az összes ismerőshöz Facebook-os, Google-os, Instagram-os profil képet, teszi mindezt magától, fél perc alatt megtalál mindenkit
    -YouTube videón ha eldöntöd a kijelzőt új effekt van, ez is tetszik, egy az egyben iOS, 4 éve használtam utoljára iPad-et, de egyből ismerős volt
    -Kamerában van sok apró újdonság, erről nem írnék részletesebben, sajnos szoftveres videó stabilizátor továbbra sincs :( (Google photos segít, minimális minőség romlással)
    -Digital balance, hogy mennyit használod a telefont, ez nem tudom előzőleg volt-e
    -Gallery is jobban néz ki
    -Az új értesítések is jobban néznek ki, főleg sötét módban
    -Ha gesztus vezérléssel elő húzod a multitaskot már nem rezzen, és gyorsabban is jönnek elő a futó programok, ez is király, gyorsabban lehet váltani
    -Játék közben van egy ilyen app assistant dolog, jobbról elő lehet húzni egy kis ablakot, itt el lehet indítani a képernyő rögzítést, screen shoot-ot lehet csinálni, bejövő hívásokat-értesítéseket letiltani, gondolom játékból kilépve újra engedi őket, ez majdnem ne zavarj mód, de azért mégsem, erre mondjuk call of duty alatt szükség van, épp múlt héten lettem Master ranked =)

    Egyenlőre ezeket látom, sok újdonság nincs, a 9-es kissé fel lett frissítve, folyamatosabb lett (de gyorsabb nem), ami első telepítés után nem biztos, hogy fel fog tűnni, én azóta már egyszer újra indítottam, és most kb beállt a rendszer, egész jó, tetszik

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák