Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foremi

    tag

    Én nemrég vettem egy ilyen készüléket használtan, másodlagos telefonnak. A másodlagos nálam annyit jelent, hogy ezt fogom a legtöbbet használni, csak van egy drágább telefonom, amit féltek, ezért nem viszem ki munkába.

    Nekem zenehallgatásra, interneten böngészni, Facebookozni, Messengerezni és YouTubeozni kell a telefon (a másodlagos), erre kiváló.
    Két SIM kártyás, ez nálam fontos szempont, mert van egy DIGI-s mobilinternet kártyám. Tökéletesen működik vele, és nekem ez a lényeg.

    Amiben más egy drágább telefonnál, hogy ezen egy átlagos weboldal betöltési ideje 5-10 másodperc körül van, míg egy komolyabb telefonon ez akár 3-4-szer is gyorsabb lehet. Illetve Facebooknál kb. fél másodpercet "gondolkozik" az új tartalom betöltése előtt. Meg természetesen nem futtathatóak rajta nagy rendszerigényű játékok, de nekem nem is erre kellet.
    Arra tökéletes, amire vettem, ráadásul az akkumulátor is elég jól bírja. A (komolyabb) játékokat leszámítva minden tud, amit a drágább telefonom (csak egy picit lassabb), viszont ha valami baja lesz, akkor sokkal kisebb a károm. :)

Új hozzászólás Aktív témák