Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz snecizero #950 üzenetére

    Szia! Nem akar téged a saját pénzed elköltéséről meggyőzni senki! Ezt ne is várd el ez itt nem pénzügyi tanácsadó szakkör :N Az a "Concorde" telefon amit vettél egy kínai ~130$-os telefon újraszitázott másolata.
    Pont olyan mint pl. a BEEX M5= Doodge DG500. Míg az első itthon ~40eft az "eredeti" :D 114$.
    Én ezért nem emlegetném az itthon vett szitázott kínai drágafónt egy napon ezzel.
    Más!
    Felraktam a frissítést. Ezt természetesen a HiSuite jelzése alapján!Nos egy dolog ami kapásból impozánsabb lett! Ez pedig a menü! Az a sivár halvány egyszínű ikon eltűnt! Legalább ez már nem a két szemüveges hunyorgós hanem az ikonokról könnyen felismerhető. A többi változást még nem néztem meg. A lényeg a root megmaradt és minden egyéb! Természetesen csak úgy ha előtte csináltunk egy rendszermentést! Ha van akkor ~10 perc és minden a régi!
    Ha lesz még változás amit észre lehet venni egyszerű használónak akkor jelezni fogom.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák