Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somé

    őstag

    válasz Zototh64 #330 üzenetére

    Pontosan erről szól ez a fórum, olvasd el az elejétől. :U

    A fantáziához intelligencia szükséges.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Zototh64 #330 üzenetére

    Szia!

    Internet terén nincs semmi gond, alapból van rajta egy Böngésző és egy Chrome, kipróbáltam mindkettőt, én most inkább a sajátját használom. Gördülékeny, gyors, nem akad meg a Wi-Fi jelet sem dobja el.

    A GPS számomra is fontos pont, viszont még nem töltöttem le navigációt így erről még nem tudok beszámolni, valószínűleg egy Garmin-t fogok letölteni/venni, mert az a Here ami a Nokiámon gyárilag rajta volt, offline is működött és tökéletes volt, annak az Android verziója nagyon gyatra.

    A telefonálás épp két kommenttel feljebb írtam egy kollégának, hogy tökéletes, jó a minősége, szépen szól, tökéletes a vétel.

    A telefonon gyárilag fentvan a Kingsoft Office, ami egy nagyon jó dolog, amióta anno letöltöttem a táblagépemre, azóta már asztali gépen is átálltam az OpenOffice-ról a Kingsoftra, szerintem rendben van és nagyon kellemes dolog, hogy már helyből felrakták rá.

    Az akkumulátortól megmondom őszintén többet vártam. Az előző telefonom egy L625, ami 4,7"-es kijelzővel rendelkezett, W8.1 futott rajta és volt benne egy 2000mAh-s akkumulátor, az újkorában elment 2 napot gond nélkül, ebben annak ellenére, hogy akkora akksi van, mint a táblámban, tehát 3000mAh max akkor megy el 1,5-2 napot ha nem használod, szerintem ez inkább egynapos telefon.

    Nagyjából ezekre kérdeztél rá, ha szükséged van még valami információra írj nyugodtan, ezért van a fórum!

Új hozzászólás Aktív témák