Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz Chuckyx #311 üzenetére

    Igen, ez így lehetséges dolog. Illetve jobban is merülhet a telefon a folyamatos hálózat kereséstől, váltogatástól. Persze ez függ attól, hogy az adott környéken milyen a lefedettség az adott szolgáltatónál.

    noezmegmi:
    Huawei/Honor -nál ez nem jellemző. Honor 6 -on a béta nem valami jó, de amúgy nincsenek ilyen gondok. Sőt, a RAM kezelés eddig mindegyiken jobb volt, mint 4.4 -en. A rendszer is jobb, mert 3.0 -hoz képest rövidebbek az animációk (amit egyébként le lehet venni, vagy ki lehet kapcsolni), így az egyes műveletek is gyorsabbak. 5.0.+ és 5.1.1 után írom az adott márkán belül.

    [ Szerkesztve ]

  • kontrobi

    aktív tag

    válasz Chuckyx #311 üzenetére

    Szia!

    Nekem 4G-m nincs és a jelenség kikapcsolt 4G mellett jött elő. Amiből viszont nekem az következik, hogy nem a 4-3-2G váltása okozza a problémát. Persze 3-2G is lehet. Lehet? :D

    Megcsináltam a factory resetet és plussz problémának megkaptam, hogy bekapcs után mindig a sim kezelés ablakkal nyitott, nem a főképernyővel. Facén Honorékat megkérdeztem, hogy ötlet, mire a szervízt javasolták.
    Nem akarom oda vinni! :(

    Nem hagyott nyugodni a dolog. Megcsináltam újra a FR-t de most már sd és sim nélkül. Az első bekapcs után még feldobta a sim kezelés ablakot, de aztán már nem.

    Most csont üres a gép, telepítve szinte semmi, csak amit ad alapból, ill. a messenger. 4G bekapcsolva, hívható vagyok -még. Amúgy rohadt sokára szokta "betárcsázni" a számot, vagy húszszor megkerüli a pötty a hívott fél profilját mire kicseng.

    Mondjuk ezt a sok gugli alkalmazást kitakaríthatnák alapból mert akinek kell playről felteheti, a többieknek meg csak a helyet foglalja. Első körben letiltottam ezeket. Lehet, hogy ez volt a baj? :F

    Szervíz!
    Nem szeretem a minősítgetést, meg nem is kenyerem másokat a háta mögött fikázni, no meg nem tudom ki hová való. De! A kecskeméti Elektro record nevű bandát, mindenki kerülje el!

Új hozzászólás Aktív témák