Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz pogi1 #1044 üzenetére

    Ezek szerint félreérthetőek voltak a kapkodós válaszaim.
    Tehát: a 10.1.0.230 (Magic UI 3.1) builden már nincs jelölve a megapixel szám.
    Oldalarányt lehet választani, ezek megegyeznek a korábbiakkal.
    A korábban ugyanitt található 48MP opció átkerült innen a továbbiak közé, ahol már nincs odaírva, hogy "AI Ultra Clarity", vagy magyar nyelven használva "MI Ultra Tiszta mód", csak annyi, hogy 48MP vagy 48AI MP.

    Azaz, más megnevezést kaptak a menüpontok, de a számuk és az opciók megegyeznek.

    Volt kérdés a kamera teljesítményével, képminőséggel kapcsolatban: nekem úgy tűnik, hogy jobb lett a videófókusz, más változást nem vettem eddig észre, az is igaz, hogy már jó ideje nem érdekel az objektív képminőség, nem vizslatom a képeket minőségi monitoron. A telefon kijelzőjén és 42"-es tévén nem veszek észre változást, eddig is korrekt volt, most is az.
    Nálam semmi gond az új rendszerrel, Chrome sem fagy, mint írtam, pont az előzővel fagyott kétszer, de mivel más készüléken is olvastam, a Chrome verziónak tudtam be.
    (Ahogy pl Facebookon is van egy anomália - szintén megvolt már az előző builden is - miszerint, ha egy bejegyzés alatt van egy válasz és arra újabb válaszok, akkor néha darabosan, egymásra úszva rendereli a képet.)

    Egyedül a hívásrögzítés a fájó pont, erre tényleg nem látok sehol megoldást. :((
    (régióváltás sem oldotta meg)

    Remélem, most mindent érthetően fogalmaztam :)

Új hozzászólás Aktív témák