Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    válasz koszos91 #1005 üzenetére

    Szia
    rendszer és biztonsági frissítéseket a Huwaei is tud szállítani, mert az nem a GMS része, szóval én amiatt nem aggódnék.
    Ha a GMS eltűnik, akkor kb minden amihez google acc kell eltűnik, (play store, maps, gmail stb) és max külső forrásból tudod telepíteni, plusz hát a google nyújtotta biztonság is. Én emiatt sokkal jobban aggódom őszintén
    Ez konkrétan mondjuk kib@szás Trump részéről, mert amikor én megvettem a telefont, akkor kifizettem a GMS árát is (ami az androiddal ellentétben nem ingyenes) és erre most elveszik/elvennék. Mintha vennél egy autót, és akkor 100.000km után közölnék, hogy ja bocs, a motort visszavesszük mert miért ne.
    Ez hogy a GMS a már megvett készülékeken marad-e ez kérdéses. Én inkább arra tippelnék, hogy igen, mert ha nem így lenne akkor már láttunk volna változást, gondolom ezt kilőni a Huawei-nek kb két klikk

    szerk:
    én le vagyok maradva, konkrétan le fog állni a Huawei komplett mobilos részlege?

    [ Szerkesztve ]

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák