Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bailey

    senior tag

    válasz ZsyfKo #517 üzenetére

    Az ujjlenyomatolvasó van akinek jól működik. Csak nekem száraz a bőröm, télen pedig még rosszabb lesz, így én inkább hamar eladtam, mert később már kevesebbet ért volna. De azért pl. az XDA-n is sokan panaszkodtak rá. Ettől eltekintve nagyon jó a Honor 10, bár a Honor 9-hez képest nem éreztem nagyon gyorsabbnak. Egymás mellett is próbáltam a kettőt, az is igaz persze, hogy a 9-et már régóta optimalizálják, a 10 meg még új volt akkor.
    Játszani nem nagyon szoktam a telefonnal, viszont az alkalmazások közti váltás például lassú volt. Összehasonlítottam a Nokiát egy Huawei P20 Lite készülékkel is, és elég hasonló volt a kettő, sőt a Nokián az animációk is lassabbak voltak a menüben való lépkedéskor. Tudom, lehet állítani az animációkat a dev menüben, de én azt vártam volna, hogy egy Snapdragon 660 alapból gyorsabb lesz mint a Kirin 659. Persze ki tudja Pie alatt milyen lesz majd a kettő.
    Ja, és persze a Nokiánál ott volt még a csak néha működő gyorstöltés. Elvileg csak akkor nem megy a gyorstöltés, ha használom a telefont, ehhez képest teljesen változó volt, hogy mennyi idő alatt töltött fel még akkor is, ha hozzá sem nyúltam. Na ezt sem szerettem, a Honorjaimnál mindig megbízhatóan működött a gyorstöltés. Legtöbbször persze lassabb töltővel töltöm a telefonjaimat az akksi kímélése miatt, de ha sürgősen kell feltölteni, akkor elvárom hogy működjön ahogy kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák