Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spancho

    senior tag

    Hogy ha "korlátlan" netet vesz valaki akkor szerintem azt csinál vele amit akar ,hisz korlátlan ,letölthet feltölthet ,az hogy ellenőrzik e ki mit néz/csinál semmi köze hozzá szerintem.
    Attól mert nem fogják nézni nem hiszem hogy több ember fog torrentezni ,mert ha valaki fosik az így se úgy se csinálja ,aki meg csinálja pont leszarja hogy utána néznek e milyen oldalakon volt.Mobilnet amúgy se valami nagy szám szerintem itt Magyarországon ha ennél is jobban romlana csak a minőség és még emelnék is az árakat az csak a szolgáltatóknak lenne rossz. Régebben én se nagyon csipáztam hogy pl a "korlátlan" upc-s netemnél kb 30gb adatforgalom lehetett havonta és utána korlátoztak.(most már szerencsére jobb a helyzet.)
    A mobilnethez meg visszatérve szerintem nem létszükség ,sose volt olyan hogy a buszon rám jött volna hogy úúúú de neteznék most :) ha valahová megy az ember tuti van net a közelben. netcafe stb...szerintem még nem tart ott a világ hogy mindig net-közelben kell lenni az embernek ,de hamar eljön az az idő is biztos úgy elterjed majd mint a mobil ami már a babákkal születik és még a dédiknek is van.

    A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Új hozzászólás Aktív témák