Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    én simán Voda Silver Plus-t használok... folyamatosan telefonálok és havi ~13k szokott lenni a számlám. Igaz, ez azt jelentti, hogy jellemzően hálózaton belül beszélek, 10.000 Ft a havidíj, ebben van 6000 perc meg 1000 sms hálózaton belül. Persze nem használom ki, hálón belül olyan ~3500 percet beszélek havonta, meg van úgy 10-15 sms, a többi 100-150 perc megy megy hálón kívülre, így az teszi hozzá a maradék ~3000-t (hálózaton kívül mindenhova 23 Ft, illetve ha túlmész a 6000percen, akkor hálózaton belül is ennyi továbbra a díj)

    és azt leszámítva, hogy rengeteg percet és sms-t benthagyok, nekem még mindig ez éri meg a legjobban: ~3650 perc 20 forintos percdíjjal is 73.000es számlát generálna... Így nagyságrendileg a fenti példa alapján 3,5 Ft-os percdíjjal beszélhetek, ami nekem több, mint jó :)

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

  • Velocity

    aktív tag

    válasz BiP #148 üzenetére

    Ez úgy néz ki, hogy javában munka miatt telefonálok, illetve a családban is mindenki 70es és barátnőm is a Vodánál fizet elő.

    Aztán a másik, hogy tesóm is szokta hívni a telefonomról az ismerőseit ha úgy alakul, illetve mivel a család kicsit szét van szórva az országban (tesómmal felköltöztünk Pestre) így anyámékat is erről szoktuk hívni, és könnyedén eldumálgatunk 1-1,5 órákat mindenféléről, nem kell költségkímélés okán a legfontosabb dolgokra hagyatkozni...

    Akkor vannak azok az emberek, akivel valamiért sokat kell beszélnem (pl munka ügyben valamilyen projekt keretében). Megmondom neki, hogy vegyen egy vodás simet és majd én hívom: nekem ingyen van, ami nekem jó, és neki sem kerül pénzbe, mert ha hív kinyomom, és visszahívom. Ez egyébként igaz mindenkire aki vodás és ismerősöm: ha hív már hívom is vissza...

    Amikor meg kocsiban ülök, csak rányomom a kihangosítást és dumálok mindig valakivel. Felhívok haverokat, dumálunk erről-arról simán félórákat, amit amúgy drága pénzért nem tenne az ember, arra meg, hogy találkozzak velük nem igazán van időm...

    És még így sem jön ki a 6000 perc... szóval jó kis tarifa ez, akinek 10 felett szokott lenni a számlája és sok a vodás ismerőse ez a legjobb. Egyik ismerősömmel beszéltem, ő mondta hogy 5-6000 a számlája úgy, hogy nagyon odafigyel, hogy nagyon keveset beszéljen... Mondam neki, hogy én a duplájáért egyfolytában telefonálok :D

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák