Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Hopkins95 #66 üzenetére

    Korábban leírtam én sem tudom még pontosan mire szánják ezt a kütyüt, nem ismételném magam. Viszont az látszik ezek a fold és dupla kijelzős dolgokkal egy új kategóriát akarnak csinálni. A pofánverős laptopoddal nem tudsz telefonálni, se zsebretenni. A Continuum dologgal négy-öt éve próbálkoztak Lumia 950, HP Elite x3, később a Samsung is DeX, nem hiszem nagyon elterjedtek volna ezek a mobilból desktop-szerű próbálkozások az üzleti életben. (Prezentációkra talán?)

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Hopkins95 #66 üzenetére

    Ennek nem az a celja, hogy ne legyen szukseg laptopra. Ez egy standalone, on-the-way cucc, ahogy egy telefon is. Mondhatni egy telefon, aminel a hangsuly a produktivitasra van helyezve.

    Ha mindig lenne nalunk laptop, es minden szituacioban hasznalhato is lenne, szinte okostelefonra se lenne szukseg, persze kis tulzassal. Az okostelefonoknal egy evtizede szenvednek azzal hogy kompromisszum mentesebben adjon olyan funkciokat, amiket jellemzoen szamitogeppel, laptoppal vegeznek. Ebben a tekintetben nem leptek sokkal elobbre. Jellemzoen appokat keszitettek, mert a desktop ui nem mukodott ilyen kis meretu, 16:9 keparanyu kijelzon, erintessel kezelve. 18:9-en meg plane nem. Viszont az appok es a weboldalak mobile verzioi tovabbra is erosen kompromisszumosok.

    Ennel a telefonnal felaldoztak dolgokat, hogy ez a kompromisszum sokkal kisebb legyen. 2 szintet ugrottak produktivitasban es bealdoztak par dolgot cserebe. Nem mindenkinek szol, nem is hiszem, hogy a tobbsegnek, es csak 1-2 ev mulva derul ki, hogy kit ertek el vele.

    Az ara es az USA beli munka munkanelkuliseg miatt, gyenge kezdest josolok, bar a hasonlo szethajthatos telefonoknak szerintem jobban fog teljesiteni.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák