Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    Nem tudom mit gondoljak. Túl drága, kezdéskor egy éves hardver, amire szánják mindenesnek (tényleg minek szánják ezt? fő eszköz? másodlagos?) ahhoz kicsi akku, mono hang, nfc nélkül, kérdéses a processzor időtállósága, egyelőre US only.

    Nagyon reklámozzák mennyire együtt dolgoztak a Google-lel, mégse tudni ennyi pénzért hány Android verziót fog megkapni? A fejlesztők mennyire fogják optimalizálni az appokat a Duo kijelzőre? Windows Phone és Surface RT bukták után ennyi pénzért kínálva kicsit több biztosíték kellene a vevők számára, legalább már az előny Android és nem megint a csempés UWP-t erőltették, akkor tényleg dead on arrival lett volna.

    Addig értem ez nem tablet, hanem két kijelzős telefon. Viszont mégse értem, még túl új kategória ez számomra:

    Ha fő eszköz mindenesként nézem, ennyiért lehetne a dobozban egy Surface Pen és alapból 256 GB tárhely.

    Ha elsősorban tablet és mellékesen telefon, a reklámfilmben otthon kanapén ül a nő, arra nem jobb egy nagyobb tablet egybefüggő kijelzővel? Most Covid19 miatt többet is vannak otthon az emberek.

    Ha mobil eszközként nézzük telefont is kiváltani fő mobil eszköznek, akkor hiányos: külső kijelző híján minden hívásnál csikicsukizni? Fizetni nem lehet vele, se letenni wireless töltőpadra.

    Ha méretéből kiindulva második eszköznek nézzük, ahhoz egyszerűen túl drága.

    Mindenesetre most már elkészült Panos Panay szíve csücskének terméke, most már mehet kipofozni a Windows-t. :)

    Nem tudom mit gondoljak! Székely bácsi az állatkertben, látja hogy érdekes a zsiráf, csak mire jó?

Új hozzászólás Aktív témák