Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amos17

    tag

    válasz #02119936 #254 üzenetére

    Ha szarul lenne megtervezne akkor nem 50 darab füstölt volna el hanem az egész készlet. Ez egyszerűen a tömeggyártás velejárója, hogy bizonyos százalékban hibás alkatrészek készülnek és mivel gondolom, hogy mintavételes az ellenőrzés így XX millió legyártott készüléknél elég kicsi az esély, hogy pont azokat darabokat szedik ki.... Mivel nem esztétikai hibát okozott a hibás alkatrész hanem tűzveszélyes és testi épséget veszélyeztet így vissza kellett vonni a teljes készletet, csak ez a lehetőség maradt. Az, hogy eddig vártak az meg egyszerű okra vezethető vissza: a hibák 99,999% user error-ra vezethető vissza általánosságban (nem gyári töltött használnak, custom romok használata, stb) így amíg nem vizsgálták ki teljesen és bizonyosodtak meg, hogy nem egyedi esetről van szó addig nem fogják az egészet leállítani...
    Szerintem viszont akkora arcvesztés nem lesz, részvényárfolyam megzuhant egy kicsit de az 1-2 hét alatt visszaáll a korábbi szintre, és mivel nincs alternatíva az androidos telefonok között a high-end kategóriában így továbbra is milliós eladásokat fognak produkálni (lg gatyinak hat egy samsung telefon mellett, google pixel nem alternatíva mivel mindennél drágább és egy stock rendszer van rajta ami valjuk be magában elég fapados és az átlaguser nem fog órákat szöszölni minden szir-szar letöltögetésével akkor ha pl a többi gyártó az átlag usernek szükséges programok 90%-át előre telepíti.)

  • #22743424

    törölt tag

    válasz #02119936 #254 üzenetére

    Pont ezt írtam én is. Majd kiderítik az " okosok" de szerintem azt nem fogják nagy dobra verni. :) Lehet szoftveres hiba is de lehet hardveres hiba is, nem megfelelő vezeték, szigetelés hiány stb

Új hozzászólás Aktív témák