Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz adamssss #27 üzenetére

    Fene tudja... Azt nem tudták összehozni "elvileg", hogy ne zabálja le az akkut. Azt rebesgetik, hogy vágtak az akkumulátor méreten mert kellett a hely az 5G meg miegymás miatt aztán nem működött olyan frankón a cucc, hogy értelmes legyen az akkuidő így majd csak jövőre jön az LTPO kijelzős 12S/13-ban. Csak pletykákat hallottam, hogy elvileg a Pro modellek később érkez(het)nek mert még mindig próbálkoznak összehozni a 120Hz-et és addigra hátha sikerül, de nem akarok ennél jobban belemenni. Olyan szinten nem áll a cerka a 120Hz-re meg a ProMotion-re, hogy gyakorlatilag ennyit is csak azért olvastam mert nem tudtam kikerülni. De nem zárkózom el attól amit írtál, simán benne van.

    total90:
    - töltő és füles biztosan nem lesz. Kábel marad csak. És fogadni mernék, hogy minden más gyártó ugyanerre az útra fog lépni. Sokaknak töltő tömkeleg van otthon (nekem is), abszolút nincs szükségem rá. Füles meg megint olyan dolog, hogy az Earpods jó, de nem strapabíró. Asszony 6-ot vágott tönkre 4 év alatt (egyet pont tegnapelőtt :DDD) szóval akinek bejön mindenképp vennie kell halomra. Vagy AirPods, de azt meg nyilván nem adják.
    - 90Hz-ről nem tudok nyilatkozni. Akit érdekel a képfrissítás az a 120Hz-re van rábuzulva (én speciel nem értem mire fel), más számok gyakorlatilag fel se merültek.
    - A 6GB helyett 4GB RAM-ot aki ismeri az iPhone-t szerintem pont le fogja szarni. Rohadtul nincs szükség a 6-ra az esetek 99%-ban. Még a 1st gen SE-ben a 2GB is elég gyakorlatilag mindenre az iOS-nek.
    - 5,4" 2340 x 1080 475PPI; 6,1" 2532 x 1170 460PPI; 6,7" 2778 x 1284 458PPI

    Külföldi fórumokon nagyon nagy hype van a kicsire. Ahogy észre vettem az embereket a töltő/füles kihagyása és a képfrissítés elenyésző részüket érdekli, a RAM meg gyakorlatilag senkit. Engem speciel hidegen hagy mindhárom.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák