Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Phvhun #157 üzenetére

    Nanana.
    Nem a fejlődés ellen beszélek, pont ellenkezőleg.

    Hogy mi hajtja : Egy motor vezetéséhez kell tudni, hogy mi mit csinál rajta. Nem elég a szervát húzni.
    Nem kell a CPU működését ismerni egy OS-hez, de ha egy könyvtárstruktúrát nem lát át a user, akkor mindegy, mi előtt ül. Igyekszik is a MS elfedni.
    Amúgy nézd meg, mennyi vevő lenne most egy elektromos motorra :)

    Ehhez képest nézd meg mondom, a mobilpiacot. Van diverzitás. Kell hozzá specializálódni? Nem. Ki mit szeretne, azt vesz, a legtöbb dologra jó az ájfón, a droid, meg a winfón is.

    A specializálódásról amit mondasz, oké, de a full droid mindenki minden máshoz, az sem megy. Vannak szép epic failek erről is... Nem lehet mindenki szakbarbár.
    A történelem során nem volt még soha ilyen bonyolult a világ az emberek körül. A megértése nélkül elveszel benne, akár politika, akár tömegkommunikáció.

    "az új kezelőfelület meg az új csilivilik meg azért kellenek mert az ember"ektől valahogy pénzt kell beszedni, hogy a cégek tovább hízhassanak...

    " Ez így volt és így lesz az emberi történelemben, megintcsak felesleges kűzdeni ellene."
    Szerintem nem így volt. A valóban fontos újítások nem a fél centivel nagyobb kijelző, meg a csempe.

    De még az sem lenne baj amúgy, ha egyféle OS lenne, ám legyen. De akkor ne egy cég kezében legyen, mert az kb. olyan, hogy az egész világot kiszolgáltatjuk. A MS elég komoly világválságot tudna előidézni akár most is, ha paranoid vagyok.

    Hogy nem realitás? Nem mondtam, hogy holnaptól lesz 5 új OS. Csak hogy nem tetszik a trend.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák