Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicska

    csendes tag

    válasz micimacko 2 #23 üzenetére

    Nem tudom, olvasod -e még a fórumot, de időközben rájöttem, hogyan lehet megoldani a gyorstárcsázást:
    A SIM kártyán minden bejegyzésnek van egy sorszáma. Ez 0-250-ig terjed a legtöbb esetben. Minden nevet elő lehet hozni a telefonkönyvből, VAGY a bejegyzés sorszámát beírva (mintha egy felhívandó számot írnál be), és utána megnyomva a # gombot. Ha így hozol be egy névjegyet, akkor az opciók között már megtalálható lesz a MŰKÖDŐ gyorstárcsázás menü.
    Az egyetlen probléma, hogy a nevek nem mindig sorban találhatóak a kártyán, tehát előfordulhat, hogy a 27. név a "Főzelék Károly", a 28. a "Zorró István", a 29. pedig a "Főzelék Lajos". Hogy melyik név hányadik, azt már én is csak találgattam.
    Nem tudom, miért nem lehetett megcsinálni ezt rendesen a sima telefonkönyvben, de ha nem programozói figyelmetlenség, akkor talán fizikai korlátok miatt lehetett.

    Tehát nem kell mást csinálni, csak beírni, hogy pl. "232#", és utána opciók, és lesz valami gyorstárcsázás (talán az 5-ös menüpont). Ott már ki lehet választani a számot. A későbbiekben pedig elég azt nyomva tartani a híváshoz.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák