Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Dare2Live #34 üzenetére

    Elvileg, gyakorlatilag meg majd kiderül, jó lenne ha használható OS-t alkotna a motorola mert anélkül teljesen hasztalan egy okostelefon. Pl ha winnel árulnák szerintem többen vennék arról nem is beszélve, hogy nem kellene várni esetleg megjelenő programokra hanem máris több ezer állna rendelkezésre de úgy tűnik, hogy a moto mobiltelefonoknál (pda/gsm készülékei vannak vinnel ha jól emlékszem) a linuxot akarja előtérbe helyezni pedig milyen jó is volt a moto mpx200... nem győztem tölteni rá a progikat ellenben az a925-höz nem volt már ekkora választék pedig az symbian, linuxnál még akkora sincs...


    Persze lehet csak én látom ilyen borúsan a helyzetet :)

    Pedig milyen jó lenne ha kiadna a moto egy igazán modern, szép telefont... jelenleg a hetedik motorola után egyedül a razr2 széria az ami tetszik de az ára nem lesz barátságos az biztos... valamint az is biztosnak látszik, hogy nokia n80 lesz a v3x-em utódja és nem egy másik moto... egyszerűen nem csinált a moto olyan mobilt az utóbbi 1-1,5 évben amire lecserélném a v3x-et...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák