Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz mozso #5 üzenetére

    hát én nem vagyok béta teszter, viszont élesben használtam területi vezetőként a napi munkámhoz és tetszik nem tetszik elképesztően pocsék a térkép. észak, észak-keleti régió legalábbis nagyon az. nekem meg nem adtak ingyér igo-t, megvettem saját pénzemből..

    helyenként olyan hihetetlenül bután tervez, hogy félelmetes, rengeteg a hibás út, az utak rendbeli/rangbeli besorolása és még folytathatnám. és lassú is. ja és egyszerűen nem tanul.
    ezen kívül még van, hogy hülyeséget is mond kanyarodásnál eltéveszti a jobbra és balrát is.
    szóval én teszek a geocachingre meg a szelektív hulladékgyűjtőkre, ez ilyen marketing hablababla lótúró és inkább ciki ilyeneket kiemelni, inkább a felhasznált térképet kellene megcsinálni normálisra. és annyi, de annyi helyen rossz a házszám, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy mindenhol rögzítették a házszámokat. rengeteg kis településnél egy nulla a térkép, de főleg a házszám.
    szóval észnél kell lenni a használatakor, más kérdés, hogy jobb nincsen és ugye vakok közt a félszemű is király...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák