Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukack@

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én vettem egyet. (N2760 red) Második telefon, egyszerű kellett. Megosztanám az első tapasztalataimat.
    A külseje: műanyag ház, annyira könnyű, hogy már fáj... fájna leejteni. Kicsit megbízhatatlannak látszik elsőre emiatt. Amúgy nagyon szép a design. A külső kijelzője sajnos nem nagyon használható, gyönyörű kék színű világítása van, de a szöveg világítása csak kicsit tér el a háttértől, ezért nem nagyon van esély elolvasni, hogy mit ír ki.
    A szoftver elég alap, kevés szolgáltatással, több egy low-end-nél nem is várható el, én a naptár helyett inkább számológépet tettem volna bele, arra talán jobban szükség van, és többször használnám.
    Az ár-érték arány egyelőre nem túl jó, kb. 30000-ért (kártyafüggetlenül, kisker áron) ez egy kicsit kevés szolgáltatás, ha azt nézem, hogy 40 körül már egész jókat lehet kapni. Úgy 15-18 ezret ér meg szerintem, tiniknek ideális, és a nagyinak is, nőcis, csinos, mégis Nokia, ami nem hátrány, mert a cég elég jó telefonokat gyárt. Ha a szolgáltatók elkezdik mejd csomagban árulni, akkor biztosan nagy keletje lesz.

    Üdv:
    kukack@

Új hozzászólás Aktív témák