Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz AS #30 üzenetére

    Az első képen az az O betű nagyon gáz.
    Kár, hogy ilyen xar a kijelzője. Pedig valszeg beneveztem volna egyre. Most egy undormány siemens telefonom van. Nem igazán értem mért ilyenre csinálták, de ez tényleg egy öngól. Egy minimális grafikai felület azért kell, hogy lehet ezzel ékezetes sms-t írni-olvasni... sehogy?

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz blueMerle #40 üzenetére

    1. Nem szeretek ékezet nélkül írni és olvasni.
    2. Nem vagyok jól informált ezügyben de lehet, hogy a putri faluk nagyrészében nincs is térerő így ez a telefon is felesleges. De igazából nem is ez a probléma hanem az, hogy egy normális, olcsó, monokróm kijelzőt is kaphatott volna. A költség nem lett volna sokkal több. Aki meg ezt a minimális összeget sem tudja megfizetni az úgysem vesz telefont inkább azzal törődik, hogy éhen ne haljon. Arról van szó, hogy szerintem itt már túlzásba vitték a spórolást annyira, hogy már a használhatóság rovására megy. Persze abban igazad lehet, hogy ez nagyon nagy csoda lesz nekik, de ennyi erővel adjunk el nekik mindenféle dolgot ami nem biztos, hogy jól használható de 5%-al olcsóbb mint a használható társa.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz blueMerle #45 üzenetére

    1. Persze gyorsabban lehet ékezet nélkül írni de én nem szeretek. Kb 4 évig volt 3410-em amin nem lehet ékezetesen írni mert feldarabolta az sms-t. Tudom frissítéssel orvosolható lett volna de lusta vok. Csak emiatt cseréltem le egy siemens valamire ami még régebbi volt. Rá félévre kaptam egy másikat (siemens) ez is régebbi de már színes. Csupán azért jobb mint a másik mert nem 10 sms-t tud eltárolni.
    2. Annyira nem lepődök meg. Az olyan szegény országokban mint india iszonyú szakadékok vannak a társadalmi osztályok közt. Simán el tudom képzelni, hogy lefedték az ország nagyrészét miközben emberek éheznek. Na jó, azért a nagyrészében kételkedek egy kicsit mert még észak amerikában sincs sok helyen térerő. Ahol nincs áram pl egy dzsungel vagy sivatag közepén nem igazán lehet adótornyot rakni.


    Kb fél éve olvastam valami cikket az e-papírról és aszerint ennél tényreg többre képes. Ne monokrómot rakjanak bele hanem egy normálisabb e-papírt ami nem olyan mint a számológépem kijelzője. A marketingfogásról meg annyit, nem mindegy hogy híres vagy hírhedt valami. Mert ha újdonság de xar lehet, hogy sokan beszélnek róla de senki sem fogja megvenni így ez a marketing is negatív lesz mert egy rosz képet fest a motoroláról.

    Ui: természetesen sarkítottam biztos, hogy így is sokan megveszik majd de ha normális kijelzője lenne akkor 10X ennyit vennének.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz karib #54 üzenetére

    Csak kérdés mennyire fog működni. Tapasztalataim szerint a hangfelismerés nem erőssége a mobiloknak. Bár igaz nem sokat próbáltam ki. Az a pár amit megvizsgáltam jellemzőan csak akkor hívta az adott számot ha ugyanolyan hanglejtéssel, hangerőséggel, stb mondtam ki a beállított szót. Persze lehet, hogy én vagyok a béna és nem tudok normálisan beszélni.
    De analfabéláknak tényleg jó lesz egy ilyen telefon.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák