Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz blueMerle #45 üzenetére

    1. Persze gyorsabban lehet ékezet nélkül írni de én nem szeretek. Kb 4 évig volt 3410-em amin nem lehet ékezetesen írni mert feldarabolta az sms-t. Tudom frissítéssel orvosolható lett volna de lusta vok. Csak emiatt cseréltem le egy siemens valamire ami még régebbi volt. Rá félévre kaptam egy másikat (siemens) ez is régebbi de már színes. Csupán azért jobb mint a másik mert nem 10 sms-t tud eltárolni.
    2. Annyira nem lepődök meg. Az olyan szegény országokban mint india iszonyú szakadékok vannak a társadalmi osztályok közt. Simán el tudom képzelni, hogy lefedték az ország nagyrészét miközben emberek éheznek. Na jó, azért a nagyrészében kételkedek egy kicsit mert még észak amerikában sincs sok helyen térerő. Ahol nincs áram pl egy dzsungel vagy sivatag közepén nem igazán lehet adótornyot rakni.


    Kb fél éve olvastam valami cikket az e-papírról és aszerint ennél tényreg többre képes. Ne monokrómot rakjanak bele hanem egy normálisabb e-papírt ami nem olyan mint a számológépem kijelzője. A marketingfogásról meg annyit, nem mindegy hogy híres vagy hírhedt valami. Mert ha újdonság de xar lehet, hogy sokan beszélnek róla de senki sem fogja megvenni így ez a marketing is negatív lesz mert egy rosz képet fest a motoroláról.

    Ui: természetesen sarkítottam biztos, hogy így is sokan megveszik majd de ha normális kijelzője lenne akkor 10X ennyit vennének.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák