Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malory

    tag

    válasz villamos #3 üzenetére

    Nekem mint nyeretlen kétévesnek pedig ez jut eszembe a credóról[link] remélem a busz csak vicc volt? :F

    Nah, a formatervvel nem tudom, mi bajotok van? bárhol beszélnek, erről a koncepcióról, mindenki a kényelmetlen, lehetetlen formatervről nyafog :F szerintem jó a forma. Lehet, hogy csak én vagyok a szűk keresztmetszet, de szerintem is ergonomikus, ami a legtöbb telefonról nem mondható el. Ami legutóbb ergonóm volt a telefonoknál, az nagyanyám bakelit tárcsázós, zsinorós,telefonkagylója volt... azóta elfelejtették a mérnökök, higy egy telefon csak részben asztalon (zsebben ;] ) tárolt cucc, de használata közben bizony a kezünkben (Byb konceptjében a kezünkön) nyugszik. És most ne kezdjétek el azt mondani, hogy dehát ez, meg az milyen kényelmes fogású... mert szvsz a sonyk és a nokiák és az lg-k és mindenki tojik a valódi ergonómiára. vagy legalábbis ügyesen leplezzi...

    Voltak annó a téglatelefonok, aztán ahogy jött a fejlődés, kisebbeke lettek, meg vékonyabbak, meg lekerekítettebbek, de ergonómiában... szóvaé szerintem félnek a tervezők az ergonómiától, mert az nem trendi... (minden esetben tisztelet a kivételeknek és az asztalfiókban maradt koncepcióknak)

    egyébiránt, hajrá-hajrá és itt is csak azt mondhatom: gratula

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák