Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz sonran #2013 üzenetére

    Nagyjából és egészében igazad van. Mondjuk annyit hozzátennék, h egyes szolgáltatók marketingje azt hirdeti (tévesen) h a mobilnet jelenlegi formájában a vezetékes helyettesítésére alkalmas. Plusz a consumer awareness mértéke, ismert okok miatt, jóval alatta van a nyugati országokban tapasztalhatónak, egyszerűbb az embereket megvezetni ilyen és hasonló marketinggel. Illetőleg másik oldalról, a versenyszabályozásnak is erősebben kellene az ilyen tipusú mktg tevékenységre lesújtani.
    Ugyanakkor az is benne van amit írsz, h "ha korlátlan akkor juszt is kihasználom", meg "csakazértis én fogok <jól járni> a köcsög céggel szemben", stb. Ez a "jól járni" egyfajta defektus sajnos bizonyos szubkultokban.

  • Gabis

    őstag

    válasz sonran #2013 üzenetére

    ha ez most nekem szólt akkor felvilágosítanálak, hogy nem letöltésre használom ezt a fos netet azonban ha valaki nem csak az e-mail és iwiw oldalakat nézi sajnos 1 hónap leforgása alatt igenis könnyen át lehet lépni ezt az 5 gigás korlátot
    engem csak az bosszant, hogy anno fizettünk egy névért "internet szabadon" ami már az elején megbukott 5 ill. 10 Gb esete
    megpróbáltunk alkalmazkodni hozzá és kb. mostanra már sikerült is elérni, hogy hó vége előtt néhány nappal léptük csak át a ~10GB-ot
    erre most mindenféle tájékoztatás nélkül ~5GB fölött nyekk, akár este akár de-t van
    na most ez a felállás nagyon messze van a szabad internettől
    felőlem korlátozzák ha nem bírja a torony a kapacitást de valahogy másképp (mondjuk ne havi lebontásba) meg ez a lassított sebesség :( még a duplája is kevés lenne
    szal engem totál kiábrándított ez a hozzáállás, ha valami nem megy akkor fejlesszenek, oldják meg de ne sunyi módon variálgassanak a fogyasztó kárára
    mert most a voda állásfoglalása kb. letojom úgyse csinálnak semmit a fogyasztók (és ez sajnos nem csak a voda/mobilinternet területére érvényes)
    ha nem kellene ennyire a net már kidobta volna az 5-ről ezt a ****

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz sonran #2013 üzenetére

    Képzeld, én töltögetek vele, de egyáltalán nem azt az ipari mennyiséget, egy-egy játékkiegészítőt, és hasonlókat. De ahogy előttem is írták, sima netezéssel sem kell nagy tehettség, hogy átlépd az 5G-át. És én lennék a legboldogabb ha ebbe a sz@ros faluba, ahol lakom lenne egy madzagos szolgáltató. De mivel nincs, ez maradt... na akkor?

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

  • lac019

    tag

    válasz sonran #2013 üzenetére

    Amit bevállal egy cég azt tartsa be, ha nem tudja már szolgáltatni, akkor bontás, ennyi. Érdekes a a T-nél 5 GB lehet Torrentezni, amúgy meg folyamatosan széles sáv. Hmm, és ez kis hazánkban. Ez a 10 GB-os határ eltörlés durva, mert én azért kötöttem csak velük, mert mondom ez még belefér. 10 GB meg marhára nem sok. Miért nem nyújtanak annyit mint esetleges versenytárs? Ráadásul mindenhol hangoztatták, hogy 5 aztán 10 GB a határ. Szerintem ez már félrevezetés, s ilyenkor nem feltétlen kell bökdösni az ÁSZF-et.
    Evvel csak azt érik el, hogy pár hónap múlva én is átnézek más céghez, sőt, még a telefonomat se e céggel fogom lekötni.
    Ez már tényleg ultra tahó stílus.

Új hozzászólás Aktív témák