Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Gabe

    tag

    Sziasztok!

    Én pécsi vagyok és június közepén elöfizettem erre a szolgáltatásra.
    Nem is tudtam erről a korlátlan akcióról, úgy volt,hogy az 5G-re fizetek elő,de később a szerződésből kiderűlt,hogy az akciós csomagra fizetek elő. :C

    A sebesség még HSDPA-ban is alig éri el az 1Mb/s-ot.
    De hajnalok hajnalán sebesség rekordott döntöttem,ugyanis a letöltés elindítása után azonnal, 1 másodperc alatt lejött 20MB, és a sebességszámláló 5000kb/s-os sebességről kezdett csökkenni 100kb/s-ig.
    Egyébként átlagosan 70kb/s-mal töltök.

    Ez az extrémhasználatos téma elég érdekes. Fájlcserélőt az 5GB-os korlátig használhatok, utána nem. A bibi az,hogy a Vodafone szerint az is extrém használatnak számít, ha FlashGet-et, vagy más hasonszőrű programot azaz letöltés menedzsert használok.
    Kérdem én,hogy miért?
    Miért nem használhatok letöltés menedzsert? Rohadt bosszantó ha egy nagyobb fájl letöltése közben megszakad és nem tudom folytatni,hanem kezdhetem előről a letöltést!!!! :(((

    Egyébként szerettem volna Counter-Strike-al játszani, de a pingem átlag 120, de sokszor felment 200 fölé.

    Elég idegesítő azon tulajdonsága a rendszernek, hogyha egy kicsit rosszabb az idő akkor belassúl.
    Pl. Cs-zem,jön egy fuvallat és a pingem 300-ra ugrik! :Y

    Böngészésre éppen,hogy jó de ilyenkor is nyugtatót kell szednem,mert nem egyszer kel perceket várni egy egyszerűbb oldal betöltésére is, még akkor is ha HSDPA-ban van!

    Szóval amint lehet váltok át rendes ADSL-re! :DDD

    sáríála

Új hozzászólás Aktív témák