Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    beneveztem én is a voda új csodájára. egyrészt mindig is vodás voltam, eddig nem nagyon volt velük problémám, és mivel olyan helyre költöztem, ahol csak t-adsl lenne, ez volt a legjobb választás. 2 éves variációt vettem, mert fontos, hogy ne csak 5 GB lehessen a forgalom, fájlcserélni meg nemszok.

    a sebesség egész jó, bár napközben - most is - sokszor eljátssza, hogy visszavált HSDPA-ról sima 3G-re (sötétkék led), ilyenkor egy ideig használhatatlan, de aztán gyorsan magához tér.

    az sms frankón működik, azon hasaltam be, hogy az árvíztűrő tükörfúrógép karakterhelyesen érkezett meg a nem-windows-os telefonomra is. (remélem az sms-ekért nem számít fel plusz zsetont a szolgáltató, majd utánanézek)

    az egészet egyébként teljesen korrektül oldották meg, a kütyü kicsi és szép, amolyan iVodafone feeling, ahogy rádugom automatikusan indul a szoftver, és a Vistára flash-elés is gond nélkül ment. a nagykirályság az benne, hogy tényleg ''bárhová'' megyek van saját internetem és nem kell paráznom a nyilvános wifi-ktől, a sebesség pedig annyira jó tud lenni, hogy terminál desktop is gond nélkül fut, a pingek mondjuk abszolút változóak, van 100-as de van több másodperces is - játékra, webkamerához és egyéb realtime cuccokra (leszámítva az rdp-t, ami lehet, hogy nálam azért megy jól, mert a 6.0-s, takarékosabb verziót tolom) értelemszerűen nem alkalmas, de pl webrádiót gond nélkül tolja.

    uff.

Új hozzászólás Aktív témák