Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    válasz Pompi #28 üzenetére

    Nálam ez nem gond, viszonylag kevésszer használom a ''másolást'', és vagyok annyira kétkezes, hogy ilyenkor fordtítsak - VISZONT így el tudták érni, hogy minden kis helyen, és nem is kényelmetlenül van elrendezve, és sokkal inkább a törlő gomb legyen kisebb, mint a Menü - szerintem ennyi kompromisszum belefér.

    Egyébként nagyon is lehetséges, hogy az N80 QVGA felbontású kijelzőt kap, mivel a v9.0 Symbian már ismeri ezt a felbontást is (176*208, 240*320, 352*416, meg asszem még egyet, de nem ugrik be).

    Egyébként a 3250 nekem nagyon tetszik - én általában óvakodok a moztó telefonoktól, nagyon BAR-párti vagyok, de erre gondolkodás nélkül lecserélném a 3230-amat (ezen kívül csak N70-re). A kamera nagyon úgy tűnik, hogy első héten szerte szét lesz fogdosva - arra raktam volna legalább valami legegyszerűbb retesz-szerű védőkét, de annyi baj legyen. Egyébként úgy tűnik, hogy speckók alapján az N91 kameráját kapja (gyenge digitálzoom - nem mintha fontos lenne, és nem tudja a CIF felbontású videót - enélkül is meg lehet élni). 1szóval teccik. :C

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák