Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ByB

    addikt

    Kellemes hangulatú, szépen kidolgozott videók, de ezek az ötletek már ezer évesek! A készítőknem csak le kellett ülni a TV elé, megnézni a Különvélemény című filmet és még párat ebben a kategóriában...

    A másik fontos dolog, ami kimaradt ebből a videóból, az átszoktatás: az emberekek fontos, hogy valamilyen folyamat mentén jussanak el ''a''-ból ''b''-be. Amiket a videón láttunk, az kezelés szempontjából ''z'', magyarra fordítva, túl sok agyi kapacitást igényelne pusztán az értelmezés, a mai normál gombos telefonok után. Ez pedig abban muatatkozna meg, hogy sokan idegenkednének tőle. A tervezés egyik legfontosabb feladata, a célközönség felmérése, integrálhatnak sok mindent egy mozdulatba és nagyon jól fog kinézni, csak sok ember számára hússzor kell majd megpróbálni reprodukálni azt a modulatot és közben mindent csinál a telefon, csak azt nem amit kell. Az iPhone is egy nagy lépés, meglátjuk mennyire jön be nekik a kezelhetőség, szerintem a többi gyártó ebből sok tapasztalatot tud majd leszűrni... :R

    Zoltanfi - Firefoxxal is nézhetőek a videók!

    Ezenkívül én még láttam, vagy 2-3 Nokia-s videót ebben a kategóriában, azok nekem jobban bejöttek!

Új hozzászólás Aktív témák