Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz potyautas #3 üzenetére

    OK.
    De nekem nem gyógyszer felíró betanított munkásra van szükségem.
    Van egy tünetem, aminek a kezelését nem lehet szakkönyvben egyszerűen fellapozni.

    Amikor először mentem hozzá, volt egy egyszerű gondom. Arra nem sikerült megoldást találni. Helyette kaptam egy teljes egészségi állapot ellenérzést. (Akkor ez nem volt nagy gond, külső beavatkozás nélkül is javult az állapotom.)

    Legalább szakmunkás szintű orvosra van szükségem. Aki képes meghatározni a tinnitus lehetséges okait és el tud küldeni a megfelelő szakvizsgálatokra. Ezek eredményei alapján képes megállapítani a hatékony terápiát.
    Ráadásul nem évek alatt, mert gyorsan megszokja az agy, ezt az állapot. Után már nem marad abba a fülzúgás, az életem végéig.
    Nem gondolnám, hogy ez lehetetlen küldetés.

    A szomszédom egy nyugdíjas hölgy. Nagyon rendes, időnként szoktunk egymás apró gondjain segíteni.
    Tavasszal valami influenzás betegség után, vissza maradt szövődmény. Krákogott, köpködött, ..
    Összetalálkoztunk amikor az orvostól jött és átvettem a receptjét.
    Az első patikában, ahol kedvezményt kapok, elvette a receptet a hölgy, a receptet és hátrament. Visszajött és elmondta, a központban ezt ki tudják kever, de hosszú idő.
    A második patikában röhögőgörcsöt kapott a patikusnő, a receptet olvasása közben. Miután megmutatta a kolléganőjének, az is. Az állapota javulása után, megmondta melyik patikába menjek.
    A harmadik helyen nem volt röhögés, egyszerűen hozták a kész keveréket.

    Tegye fel a kezét az, aki ehhez az orvoshoz szívesen menne betegként.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák