Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #65675776 #37 üzenetére

    szerintem csak simán kell a sok steames....a bioshock meg nem is egy mai darab,már rég végigvitte,akit annyira érdekelt,multija sincs...asszem amúgyis 4 rongyos a boltban is,végülis itt ugye nincs lemez,stb...vagyis annyira nem irreális.pl.a gear of war is most várható valami EVM vagy milyen kiadásban is 2 rongyért itthon,igazán ez kellene,hogy legyen a játékok sorsa.csak sok játéknál itt Magyarországon mesterségesen tartják fent az árat,hiszen egy központból kapja az összes forgalmazó a játékot,pl.a magyar verziójú játékoknál ezt rá is irják már,hogy csak cdprojekt adhatja ki,és csak itthon.nesze neked magyar paraszt....no többek között ezért is virágzik a warez,szépen fel van árazva minden.egyébként pl.karácsonyi akció nem is volt itthon semmi,ugye....de egyébként is tök mindegy,hová megy az ember,egyek az árak,egyek az akciók.kivétel a steam.de ott meg nincs meg sok játék,és hozzá is láncol a rendszerhez.de legalább sokszor olcsóbban lehet megvenni régi játékokat.én pl. a team fortress2-t is ott vettem annó 3100-ért,ami után itthon a dobozos még hónapokig 7490 volt,asszem most is 5-6 rongy között van.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák