Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    nem olvastam végig a cikket se simán kitalálom. a felsorolt paraméterek 150%-a közelében se volt a a beígérteknek.
    Jártam már így a WISH-en. Csak tablettel. Én is belefutottam egy igen kecsegtető ajánlat, ahol igértek minden szép és jót benne 30 valahány ezrért. Na kifizettem és megrendeltem. meg is érkezett. Kívülről pont olyan volt, mint a képen. Na de belül ég a és föld a realitás és az igéret. Ami csak létezik paraméter egy tablet esetében gyakorlatilag mind meg se közelítette a leirásban szereplőket. Kijelző felbontás, RAM, háttértár, a cpu se órajelben se tipusban a közelében nem járt régi 4 magos(8 helyett) volt benne olyan amit 7-8 évvel korábbi gagyi 15-20 ezerért kapható tabletekben volt. Egy dolog volt a leirásban korekt a kijelző átmérője. De még a wifi se üzemelt rajta. Mivel volt benne sim kártya betettem és neki álltam felfrissíteni. a net nem ismerte az állítólag 8.0-s androidos eszközre semmi nem akart felmenni. Na ekkor álltam neki alaposakban belenézni. Bár a rendszer kiirása szerint egy 8.0-ás volt a valóságban kiderült hogy egy 4.4-es verziójú KitKat van benne. Egy 6-7 éves rendszert mókoltak meg úgy, ha lekéri k a paramétereit hazudja azt, hogy ő egy 8.0-as verzió. Kicsit gyanús volt azért, hogy bár 8 GB RAMnak volt hazudva csak minuz 7 GB-ot sikerült kiirni a RAM méretre. :) Na ná mert igaziból 1 GB RAM volt benne. :) Na neki eresztettem persze minden féle teszt programot, amik azért közöltek minden szemétséget, ami nem volt igaz a gépben. Na ezért szépen lementettem minden adatot képernyő képet a tesztek által mutatott valódi adatokat és elküldtem a WISH-nek az egyértelmű átbaszás tényét. Na 1-2 nap múlva jelentkeztek is a panaszra. kértek még 1-2 adatot, azt is elküldtem. majd úgy 1 hét után korrektül az utolsó fillérig visszautalták a vétel árat. Még a trágya eszközt se kérték vissza. Azóta is ott porosodik a dobozában a szekrény tetején.
    A Wish nem árul ő a szolgáltató felület és garanciát is vállalnak korregktül ha náluk valami kereskedő átbassza az ügyfelet. Ezen tapasztalatom szerint állják is az igéretüket. Aztán gondolom kamatostul leverik valamilyen módon a kereskedőn. Akit talán ki is basznak a wishtől gondolom túl sok vevő panasz után. Aki persze 2 hét múlva új néven regisztrál a wishez és ugyan úgy bassza át az ügyfeleket, mint korábban. Amig újra ki nem basszák onnan és akkor kezdődik minden elöről. :) Egyértelmű a megmanipulált rendszer paraméterek alapján, hogy ez egy a tudatos vevő átbasszásra készitett gagyi eszköz.

Új hozzászólás Aktív témák