Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #42 üzenetére

    Nem tudom már pontosan hol is olvastam tavaly, de valamelyik Hír portál hozta le.
    Ha jól emlékszem ugyan ez az oldal írta le, azt is, hogy pontosan hogyan és milyen körülmények között készítik a telefonokat. Micsoda fegyelem és kizsákmányolás mellett éhbérér, aminek következménye a folyamatos öngyilkosság, mert egyszerűen nem bírják elviselni a nyomást. Fegyveres őrök masíroznak a szalagsorok között és még a mellette dolgozóra se nézhetnek. Egy szót nem szólhatnak munkaidő alatt. Nem is sorolom amiket leírtak. Beterelik őket egy buszba és viszik a szállásra ami nincs túl közel. Nem marad idejük pihenni se és sorban ugrálnak ki az emeletről.

    Igazából nem akarok én beszállni semmilyen vitába, se meggyőzni semmiről.
    Veled megfizettetik az Amerikai gőgöt és lehet erre még büszke is vagy.
    A legújabb iPhon-nál arra a legbüszkébbek, hogy elértek pár olyan funkciót ami az Androidban már évek óta alapfunkció. A prémium anyaghasználat meg eddig csak pár hét alatt kopott és karcolódott, de most már hajlik is. Az üvegvédelem is nagyon korrekt, mert napok alatt jelennek meg újabb és újabb karcok annál is aki sosem tette még zsebre (Tech2 videó), bár biztosan ez sem hiteles. Mindezt horror összegért.

Új hozzászólás Aktív témák