Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- Yettel topik
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Mobil flották
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
vinczetibor
aktív tag
Tapasztaltátok, hogy az értesítések többször is megjönnek?
Ma reggel legalább négyszer kaptam értesítést egyetlen emailről. Van olyan, hogy törlöm a band-ról és újra és újra megjön bizonyos időközönként. -
pusszycat
nagyúr
Csak azért kérdeztem, mert a férjem most vett magának egy Samsung Gear Fit 2-t, ami háromszor annyiba kerül, mint a Xiaomi Mi Band3 és a Samsung csak a telefon hívást jelzi rezgéssel, az internetes hívásnál nincs jelzés és ki sem jelzi az órán, hogy hívás van, csak ha belemész az értesülések menübe, akkor látod, hogy hívásod volt.
Nekem már jön a Xiaomi és remélem, hogy valóban rezeg mindenféle hívásnál.Ezeket tudja:
call and message notifications, caller ID, NFC, weather notifications, alarm, distance and calorie counter, sedentary reminder, Unlock phone without password, sleep monitoring, and social app notifications.
Szóval tudja. Én is szemezek vele. Kíváncsi vagyok mennyi a mély alvásom.

-
Kiskakukk
csendes tag
Csak azért kérdeztem, mert a férjem most vett magának egy Samsung Gear Fit 2-t, ami háromszor annyiba kerül, mint a Xiaomi Mi Band3 és a Samsung csak a telefon hívást jelzi rezgéssel, az internetes hívásnál nincs jelzés és ki sem jelzi az órán, hogy hívás van, csak ha belemész az értesülések menübe, akkor látod, hogy hívásod volt.
Nekem már jön a Xiaomi és remélem, hogy valóban rezeg mindenféle hívásnál. -
lecso56
csendes tag
Sziasztok!
Csatlakozok a táborhoz!
Nekem is megérkezett sima mi band 3
Eddig minden rendben vele remélem bírja 2 évig mint az elődje! -
pusszycat
nagyúr
-
Kiskakukk
csendes tag
-
vinczetibor
aktív tag
-
pusszycat
nagyúr
-
Kiskakukk
csendes tag
Az imternetes hivasokat is kijelzi? Vober, whatsapp?
-
kbyte1024
veterán
Uraim akinek már van ilyen,az segítene abban hogy a kijelzőn a számok már nagyobbak mint az előzőn? mert azon bizony picivel írta ki nagyon az időt stb.
-
Fryskitt
addikt
Június 27.-i hozzászólás szerint kínai mókolva amiből 93-at adott el. Most hozzátette a Global szót.
A vevőinek tetszik. De valóban nem olvastam az értékeléseket, csak az összesítést.
-
internetezoo
senior tag
Június 27.-i hozzászólás szerint kínai mókolva amiből 93-at adott el. Most hozzátette a Global szót.
-
CptAdamica
nagyúr
Global-ban lesz Magyar is? Vagy csak angol?
-
lócitrom
őstag
iOS alatt használom, ott az alkalmazásába nem látok ilyen opciót hogy beállítsam.
pusszycat: Volt rá magyarosítás, csak frissült azóta a karkötő, és vissza kellett állítani alapra, de gondolom mókoljálk már újra a magyarosítást (ez nem gyári). Illetve ha angolra állítod a telefont, akkor angol lesz, ha nem akkor még kínai. Viszont pl ha hívnak, az úgy jelenik meg ahogy a telefonba elvan mentve, azaz nem kínaiul fogja kiírni.
de a hardververzió az keleti, nem? mert elméletben a global még nem jelent meg. bár ha a doboz alját le tudnád fényképezni azt megköszönném.
-
Istvan213
csendes tag
Sziasztok. Ez a kütyü már tud intelligensen ébreszteni? Alvásfázist figyelve az optimális szakaszban jelezni?
-
ProEvoFan
nagyúr
-
B-L-A-C-K
titán
Magyar firmware-t honnan töltöttél le hozzá?
Az alábbi linken van néhány nyelven új firmware, amivel megint működik rendesen a Band, vagyis magyarra állítva a telefon nyelvét, nem vált vissza kínaira a ketyere, de magyar nyelvű firmware nincs az oldalon.
[link]Itt volt, de már nem jó hozzá ez, illetve nem volt teljesen magyar olyan 80-os volt, de jobb volt használni mint így kínain.
-
vinczetibor
aktív tag
iOS alatt használom, ott az alkalmazásába nem látok ilyen opciót hogy beállítsam.
pusszycat: Volt rá magyarosítás, csak frissült azóta a karkötő, és vissza kellett állítani alapra, de gondolom mókoljálk már újra a magyarosítást (ez nem gyári). Illetve ha angolra állítod a telefont, akkor angol lesz, ha nem akkor még kínai. Viszont pl ha hívnak, az úgy jelenik meg ahogy a telefonba elvan mentve, azaz nem kínaiul fogja kiírni.
Magyar firmware-t honnan töltöttél le hozzá?
Az alábbi linken van néhány nyelven új firmware, amivel megint működik rendesen a Band, vagyis magyarra állítva a telefon nyelvét, nem vált vissza kínaira a ketyere, de magyar nyelvű firmware nincs az oldalon.
[link] -
papelado
aktív tag
Na, ezt nem tudtam, de köszi a korrekciót.
Mondjuk kérdés, hogy ha menne az NFC-s fizetés itt is, akkor fel kellene oldani a telefont előtte, így a karpánt mellett is?Biztosan .Valami biztonság kellhet.
-
freemanone
addikt
Aksiban még nem nagyon tudtam normálisan lemeríteni, mert szarakodtam az fw újrarakással és az sokat leszívott, de ahogy néztem úgy hogy csak a telefon hívás értesítés van belőve, illetve méri a szokásos dolgokat, úgy napi ilyen 4-5%-ot merül, szóval kb annyit fog tudni üzemidőben mint a Mi Band2, talán kicsivel jobb.
Fém szíjat most is lehet már kapni (persze nem tudom mennyire gagyi).
Fúdeutállak..... most költhetek már megint
[link]
Na így már igényes!
alin még nem néztem szét...... eddig. -
CptAdamica
nagyúr
-
B-L-A-C-K
titán
Mindenképp üdvözítő a fejlesztés és az újdonságai. A napfényben való leolvasás eddig sem volt erőssége, viszont cserébe rennentő jó akkuidővel van megáldva. Köszi mégegyszer, jó tudni ezeket.
Mondjuk a kényelem nálam nem játtszik, mert már a band2-t is fém szíjjal használom, ezért is vonakodok a váltástól még, klasszisokkal jobban néz ki mint a sima szilikon pánt.
Mire lesz globalFW meg kiderül az NFC-s móka, már remélem lehet kapni ehez is fém szíjakat és akkor valószínűleg egyben váltok.Aksiban még nem nagyon tudtam normálisan lemeríteni, mert szarakodtam az fw újrarakással és az sokat leszívott, de ahogy néztem úgy hogy csak a telefon hívás értesítés van belőve, illetve méri a szokásos dolgokat, úgy napi ilyen 4-5%-ot merül, szóval kb annyit fog tudni üzemidőben mint a Mi Band2, talán kicsivel jobb.
Fém szíjat most is lehet már kapni (persze nem tudom mennyire gagyi).
-
freemanone
addikt
Engem nem érdekelt az NFC, ezért is vettem már meg. Mi Band 2-höz képest amúgy szebb, kényelmesebb, jobb hordani, plusz ugye pár kis extra funkció. Ami hátrány hogy kínai még ugye, de majd úgyis lesz rá globál fw, illetve napon nem sok minden látszódik a kijelzőjéből sajnos. De én nem bántam meg ettől függetlenül a váltás, na meg 9-10 ezer forint szerintem nem pénz egy ilyenért.
Mindenképp üdvözítő a fejlesztés és az újdonságai. A napfényben való leolvasás eddig sem volt erőssége, viszont cserébe rennentő jó akkuidővel van megáldva. Köszi mégegyszer, jó tudni ezeket.
Mondjuk a kényelem nálam nem játtszik, mert már a band2-t is fém szíjjal használom, ezért is vonakodok a váltástól még, klasszisokkal jobban néz ki mint a sima szilikon pánt.
Mire lesz globalFW meg kiderül az NFC-s móka, már remélem lehet kapni ehez is fém szíjakat és akkor valószínűleg egyben váltok. -
B-L-A-C-K
titán
Köszi a tippet, de megvárom, hogy működni fog-e itthon az NFC-s fizetés, mert a többi fejlesztés annyira nem hoz lázba miband2 mellett.
Bár a teljes 50m vízállóság nem elhanyagolható, csodálom is hogy a cikk említést sem tesz róla. Ahogy a nagyobb kijelzőről és akkuról, vagy a 4.2-es BT-ről sem....... de a focis rezgés az fontos....

Engem nem érdekelt az NFC, ezért is vettem már meg. Mi Band 2-höz képest amúgy szebb, kényelmesebb, jobb hordani, plusz ugye pár kis extra funkció. Ami hátrány hogy kínai még ugye, de majd úgyis lesz rá globál fw, illetve napon nem sok minden látszódik a kijelzőjéből sajnos. De én nem bántam meg ettől függetlenül a váltás, na meg 9-10 ezer forint szerintem nem pénz egy ilyenért.
-
papelado
aktív tag
Itthon jelenleg úgy működik, hogy van a simplepay alkalmazás például OTP-hez. Regisztrálod a kártyád és csak fel kell oldani, majd mehet a fizetés. De ennek havidíja is van, szóval egyenlőre nem látom én sem értelmét itthon, főleg úgy, hogy a paypass egyszerűbb.
Kis pontosítás-Havidíj csak annak aki nem OTP ügyfél!
-
CptAdamica
nagyúr
Amióta van Apple Pay-em azt se tudom hol vannak a bankkártyáim. (Igaz nem Mo-n élek, ez azért lehetséges többek közt.)
#20
Androidon a banki app szabja meg mi mivel kommunikálhat, de jellemzően a teló NFC-én kívül semmivel. De pl ha lenne Samsung pay, akkor a Samsung órádnak van esélye. Legegyszerűbb kérni a banktól NFC matricát, azt oda ragasztod ahova akarod. Nem tudom Mo-n van-e ilyen szolgáltatás, itt láttam, de nem kértem.Itthon jelenleg úgy működik, hogy van a simplepay alkalmazás például OTP-hez. Regisztrálod a kártyád és csak fel kell oldani, majd mehet a fizetés. De ennek havidíja is van, szóval egyenlőre nem látom én sem értelmét itthon, főleg úgy, hogy a paypass egyszerűbb.
-
moleculez
veterán
Mobilfizetés, most még körülményesebb, mint egy bankkártyát előrántani, de kitudja mit hoz a jövő.
Amióta van Apple Pay-em azt se tudom hol vannak a bankkártyáim. (Igaz nem Mo-n élek, ez azért lehetséges többek közt.)
#20
Androidon a banki app szabja meg mi mivel kommunikálhat, de jellemzően a teló NFC-én kívül semmivel. De pl ha lenne Samsung pay, akkor a Samsung órádnak van esélye. Legegyszerűbb kérni a banktól NFC matricát, azt oda ragasztod ahova akarod. Nem tudom Mo-n van-e ilyen szolgáltatás, itt láttam, de nem kértem. -
pusszycat
nagyúr
Arra várhatsz...
1 évet bizti.

-
internetezoo
senior tag
Mi Pay NFC-s fizetés csak Kínában fog működni. Kérdés, hogy az NFC melyik más "Pay" appal fog kommunikálni.
-
freemanone
addikt
Postával 2 védőfóliával már 29 dollárért is van (és megbízható forrás, én is innen vettem az enyém).
Köszi a tippet, de megvárom, hogy működni fog-e itthon az NFC-s fizetés, mert a többi fejlesztés annyira nem hoz lázba miband2 mellett.
Bár a teljes 50m vízállóság nem elhanyagolható, csodálom is hogy a cikk említést sem tesz róla. Ahogy a nagyobb kijelzőről és akkuról, vagy a 4.2-es BT-ről sem....... de a focis rezgés az fontos....

-
CptAdamica
nagyúr
Mobilfizetés, most még körülményesebb, mint egy bankkártyát előrántani, de kitudja mit hoz a jövő.
-
fornettisuti
veterán
-
B-L-A-C-K
titán
És rezeg a meccs előtt?
iOS alatt használom, ott az alkalmazásába nem látok ilyen opciót hogy beállítsam.
pusszycat: Volt rá magyarosítás, csak frissült azóta a karkötő, és vissza kellett állítani alapra, de gondolom mókoljálk már újra a magyarosítást (ez nem gyári). Illetve ha angolra állítod a telefont, akkor angol lesz, ha nem akkor még kínai. Viszont pl ha hívnak, az úgy jelenik meg ahogy a telefonba elvan mentve, azaz nem kínaiul fogja kiírni.
-
toronyhaz
aktív tag
Igen, plusz lehet majd a global verzióval használható lesz az NFC itthon is.
Te használsz NFC-t? Írd már le légyszi mikor jön neked jól?! Mert lövésem sincs mire tudnám én használni.
Mobil fizetés. Nekem ott a bankkártya. NFC címke hogy pl az éjjeli szekrényre rakom akkor némítsa le. Hát ezt nem nekem találták ki. Ennyire nem vagyok lusta
-
pusszycat
nagyúr
-
A 2. Vesztes
senior tag
Postával 2 védőfóliával már 29 dollárért is van (és megbízható forrás, én is innen vettem az enyém).
És rezeg a meccs előtt?
-
B-L-A-C-K
titán
pont a duplája az újdonság, még kint is ~40$ körül megy.
Postával 2 védőfóliával már 29 dollárért is van (és megbízható forrás, én is innen vettem az enyém).
-
CptAdamica
nagyúr
pont a duplája az újdonság, még kint is ~40$ körül megy.
Igen, plusz lehet majd a global verzióval használható lesz az NFC itthon is.
-
freemanone
addikt
-
Baggins86
aktív tag
Amúgy mikor várható, hogy itthoni boltokban is széles körben elterjed? Vennék egyet, de kütyüknél inkább itthonról szeretek a gari miatt.
Akkor ott a Xiaomishop ha ennyire fontos egy 6-7 ezer Ft-os terméknél

-
CptAdamica
nagyúr
-
pusszycat
nagyúr
A következőből ne hagyják ki a GPS-t,a vérnyomás és oxigén szint mérőt és meglepem magam vele.
-
Graphics
Jómunkásember
Sok lesz az a 3 perc.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Amúgy mikor várható, hogy itthoni boltokban is széles körben elterjed? Vennék egyet, de kütyüknél inkább itthonról szeretek a gari miatt.
Varjuk a global verziot egyelore.
-
CptAdamica
nagyúr
Amúgy mikor várható, hogy itthoni boltokban is széles körben elterjed? Vennék egyet, de kütyüknél inkább itthonról szeretek a gari miatt.
-
transcomp
csendes tag
3 msp lesz az...

-
sKie^
tag
Ha harom percig kell nyomvatartani, en inkabb elovennem a telefont. ~8>
-
GoldhandRent
őstag
3 perc alatt eloveszem a telefont, letolok egy clash royale-t vagy mit, lenemitom, es ugyan oda visszateszem, ahol volt. 😂
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fotók, videók mobillal
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- BestBuy topik
- Motoros topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- Belkin vezeték nélküli töltő, Boost Charge Pro, 3IN1, Magsafe, feher/UJ
- iPhone 15 Pro UAG Monarch, Civilian tokok
- Belkin BOOST CHARGE Qi2 15W 2in1 mágneses töltőállvány, összecsukható, fehér színben
- Eladó egy MagSafe kompatibilis Qi2 szabványú vezeték nélküli töltő / autós tartó
- MacSzerez.com - Apple iPad Pro 11" M4 Magic Keyboard / Magyar / Garancia!
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- LENOVO L13 Gen2 Yoga 360 touch - 13,3" - i5 1145G7, 16GB RAM, SSD, akku nincs, - számla, 6 hó gar
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- Samsung Galaxy S20 FE / 6/128Gb / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- 27% - ASUS TUF Gaming B760-PLUS WIFI Alaplap
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


alin még nem néztem szét...... eddig.


