Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    válasz dokanin #208 üzenetére

    rengetegen.... lévén ma már sok játék mérete 100-150 GB feltelepítve. Nekem először egy 256 GB-os SSD volt a gépemben. amit tavaly kicseréltem egy 512-esre. de már szemezek egy cserére 1 TB-os SSD-vel. :) Pedig csak a 4-5 leggyakrabban játszott játék van rajta a rendszer mellett. és már nem merek rátenni semmit mert csak 35-40 GB van szabadon.
    Ennyit muszáj szabadon hagyni az elsődleges meghajtón, mert kell a hely a rendszer frissítéseknek és a játékok időnként megörülő 20-30 GB-os frissítéseinek. Így nem szivesen törlök olyan játékot az SSD-ről, amit néha játszok.
    Így vagy a további kb 10 darab játékot muszáj volt HDD-re rakni, mert nem fér el az SSD-n. A legtöbb játék valami online telepítésű és mivel mobil netem van nos nem állhatok neki 2 éjszaka letöltögetni egy játékot 100-150 GB-t csak mert éppen eszembe jut vele játszani.Lassan a 2 TB-os HDD-en se lesz már elég helyem... így ott meg elkezdtem gondolkodni a 4 TB bejújításán. Így kinéz vagy 7,5 TB háttér kapacitás a fejlesztessek után. (a mai 2,75 GB helyett) Hogy durvább legyen a helyzet van még vagy 1,5 TB külső merevlemez is. :)

Új hozzászólás Aktív témák