Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NavySeal

    senior tag

    válasz Ezekiell #3 üzenetére

    Én addig nem veszek okosórát, amíg nincs benne ECG, ami persze működőképes...ja és a kiadás napján is megy már :)

    Több valamit, kevesebb semmit!!

  • Schuler888

    senior tag

    válasz Ezekiell #3 üzenetére

    En az active2re fenem a fogam cserekent, ahogy bekerul az ecg es a vernyomasmeres best buy lesz... ha meg akkor aruljak :DDD

    #6
    Mea culpa, valoban nincs benne :) valszeg mar kovethetetlen lett a dolog hiszen eloszor anno tobb mint fel evtizede csak az orat jelentette, azota meg ugye sok-sok kiegeszitot, igy valszeg jobbnak lattak hogy rendet rakjanak, es az egyszeri user jobban tudja mit takar a termeknev

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Ezekiell #3 üzenetére

    Én nagyon remélem hogy nem éri meg, én is nagyon meg vagyok vele elégedve, és úgy vettem anno, hogy nagyon sokáig megtartom. Engem nem hiszem, hogy bármivel vásárlásra tudnának késztetni, gyakorlatilag minden tud, ami nekem kell. Gyors is, szép is, könnyen használható is. Szóval ha csak valami teljesen forradalmian új funkciót ki nem találnak, ami megváltoztatja az életemet, akkor nem kell vásárolnom. :)

    Annyira nem értem amúgy ezt az ECG és társai miatti őrületet. Miért fontos ez ilyen sok embernek? Persze egészség meg minden, értem én. De egészség szempontból sokkal jobb és megbízhatóbb információkat kapsz akkor, ha évente elmész dokihoz aki megvizsgál és csinál rajtad egy ECG-t és megméri a vérnyomásodat. Egy középkorú vagy annál fiatalabb egészséges embernek amúgy is annyira elenyésző az esélye a szívproblémáknak, hogy bőven elég az évi egy vizsgálat. Legalábbis én így tudom.

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Ezekiell #9 üzenetére

    Na igen, de ha valakit nem érdekel annyira az egészsége, hogy elmenjen kivizsgálásra, azt miért érdekli annyira, hogy ezt a funkciót keresse az órában. :DDD Amúgy nem kifejezetten neked szánom ám a kérdést. Csak azt látom, hogy rengeteg olyan ember van, aki ezt a funkciót keresi és várja az órákban. Ez lett a legfelkapottabb dolog velük kapcsolatban. És ezt nem értem, hogy miért.
    Amikor az apple watch kijött ezzel a funkcióval, akkor kicsit utánajártam a dolognak, és orvosok azt nyilatkozták, hogy tényleg jó dolog hogy jelzi az (elfelejtettem a nevét) betegséget. De igazából az a betegség csak idős embereknél nem ritka, ellenkező esetben nagyon ritka, tehát emiatt nem érdemes ilyen órát venni, annyira kicsi az esélye, hogy nálad kialakul. A másik pedig, hogy ha mégis kialakulófélben van az (elfelejtettem a nevét) betegség, akkor is igazából nem sokat számít az, hogy az óra egy évvel előre jelzi neked, mint hogyha az az éves vizsgálaton derülne ki. Természetesen ehhez kell az, hogy az illető néha eljárjon kivizsgálásra. Még egy dolog, az óra közel sem tudja biztosan megállapítani, hogy van-e valami problémád, ezért ha jelez neked, akkor is el kell menned vizsgálatra. És a fordítottja is igaz, attól még, hogy nem jelez az óra, attól még lehet szívproblémád, tehát az éves vizsgálat ígyis úgyis ajánlott.
    Na annak már nem jártam utána, hogy hogyan segíthetnek az ilyen funkciók annak, akinek már ismert szívproblémája van. Feltételezem arra van azért más mód, hogy monitorozni tudja a tüneteket. Nyilván ha egy másik eszközt teljesen ki tud váltani egy óra, az valóban nagy előnyt jelent. :R

Új hozzászólás Aktív témák