Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    válasz Szili17 #13205 üzenetére

    Lehet, hogy csak én nézek el valamit, de pont az M31 alatt van egy picinyke szegmense a 3-as útnak, éppcsak akkora mint az M31 szélessége, amin én nem látom a visszafordulás tiltását. Ránéznél, hogy tényleg nincs rajta visszafordulás tiltva vagy csak én vagyok vak? Előtte, utána a többi (hosszabb) szegmensen látom a tiltást.

    Ha már szóba került Fót. Ott meg a Dózsa György - Kossuth Lajos lámpás kereszteződésben balra fordulás akarja mindig levágni a Deák Ferenc(?) - Petőfi Sándor utcán át, de a tököm fog ott a kanyarban egy órát várni, hogy kiengedjenek a sűrű forgalomban... Egyébként itt még azt a poént is el szokta játszani a Waze, hogy inkább jobbra az M2-re akar vinni, bele a sokkal nagyobb dugóba az M2 előtt. Egyébként Fóttól Budapest felé reggel is ugyanolyan dugó van, mint délután ellenkező irányba. Csak akkor megyek arra, ha valami nagy gikszer van az M3-on. Egyébként mintha a Vácin se nagyon csökkent volna eddig a forgalom az iskolaszünetben, úgyhogy én többnyire inkább maradok az M3 bevezetőn, kb. ugyanannyi idő alatt érek a Dagályhoz mint a Vácin (+- 2-3 perc szokott lenni a különbség).

    Útvonaltervezés.
    Péntek délután a WestEndtől a Kopaszi gáthoz mentem, még indulás előtt néhány percenként kértem tervet és minden alkalommal más útvonalat javasolt: elsőre Nagykörút, másodjára Budai rakpart, harmadjára Pesti rakpart, negyedjére szintén Pesti rakpart de a Szabadság tér körül bolyongva, ötödjére induláskor megint Nagykörút de csak az Oktogontól (odáig kis utcákon rallizás). Viszont rögtön a parkoló kijáratánál újratervezett és Pesti rakpart nyert Victor Hugo - Pozsonyi úton át :) Gondolom kb. azonos menetidők jöttek ki mindegyik útvonalra, nagyjából tökmindegy volt merre megyünk.

    Más.
    Valamelyik Waze frissítés óta szép fekete képernyő lesz a térkép helyén, ha navigálás közben lefut a profilváltó programom :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák