Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    válasz Szili17 #10788 üzenetére

    Ez komoly, hogy a második alternatíva mindig nem fizetős? Nem sok értelmét látom... Pláne a bemutatott esetben, ahol pont nem a bedugult részt kerüli ki a hatalmas kerülővel. Még jó, hogy nem Ceglédig vinne el :D

    Az általa javasolt Váci is a valóságban végig egy nagy vörös csík, ráadásul sokkal hosszabban :) Csak ugye a térképmegjelenítési bug (vagy feature) miatt ott éppen nem mutatja. Igen, délután kifelé a Róbert Károly a vidámparkig elég döcögős, minden nap van szeremcsém hozzá. De még így is gyorsabb mint a Váci - érdekes módon visszafele sose akar a Vácin vinni a Waze se, csak reggel befele.

    Egyébként máshol is megfigyeltem ezt, hogy ugyanazon két pont között oda- és visszafele totál más útvonalon akar vinni. Például Veresegyházról a Dunakeszi alatt levő Bauhausba hétvégén szinte nulla forgalomban a teljesen logikus M3 -> M0 útvonalon vitt és ott is voltam kb negyed óra alatt, majd 20 perc múlva vissza a még mindig szinte töküres pályák helyett bevitt falunézőbe Dunakeszi -> Fót -> Csomád -> Veresegyház útvonalon ami kb 40 perc volt. Semmi értelme nem volt, persze én voltam a hülye, hogy nem néztem meg rögtön az elején, hogy merre visz. Ugyanez a múltkor tárgyalt Auqaworld, meg még pár hasonló hely.

Új hozzászólás Aktív témák