Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz SZATA #452 üzenetére

    Megneztuk a legkritikusabbat, most eppen jo (nem egeszen egy honapja volt szerkesztve), remeljuk mar marad is. A Pomazrol Szentendre fele kifele vezeto Dobogokoi uton a varoshatar utan (ott van az NKH vizsgaloallomas) az elsodlegesen hasznalt irany, az egyenes volt tiltva tobbszor is.
    Viszont akkor mar, bar lehet hogy ezt szerkeszthetnenk, de szerintem tobb info keresztben van linkelve, ezert inkabb leirom. Van Pomazon egy ceg, aki ket ettermet visz, az egyik a Rakospince etterem, a masik a Rakos vendeghaz. Ez utobbi van abban a keresztezodesben, amit fentebb irtam, es tenyleg a Dobogokoi utnal van (hivatalos cimet nem tudom). De a Rakospince a Beniczy 63-nal van, es ugyan az nem az a resz, ahol a Beniczkybol kifele haladva Margit-liget ut lesz, a Waze terkepen me'gis van ott az Ady es a Horvath u. keresztezodesek kozott (azt hiszem) egy kis darabka megint Dobogokoi utnak elnevezve, ami egyebkent a Beniczkyhez tartozik. Igy aztan aki a Rakos vendeglot keresi a Dobogokoi uton, azt errefele iranyitja. Raadasul mivel az igazi Dobogokoi mar papiron nincs belul Pomazon, ezert utcara keresve sem is lesz a talalatok kozott... (ezt nem tudom, lehet-e vagy erdemes-e valahogy belehuzni, vagy ha mar a hibas Dobogokoi eltunik, akkor azert meg fogja talalni). Szerintem csak osszekeveredett az ut elnevezese a ra rakott etterem cimevel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák