Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz sixpak #349 üzenetére

    :C
    :DD

    ott a pont

    Ez sokat elmond

    "Cuccok

    Nem sorolom fel, de nyithantek egy Apple muzeumot..."

    Csak legyünk tárgyilagosak és elfogulatlanok :P

    [ Szerkesztve ]

  • S e t h

    nagyúr

    válasz sixpak #349 üzenetére

    Ezt nem kellett volna. Most majd te is megtudod mennyi iskolája és nyelvvizsgája van. Más iphone témában már elmondta.
    Ezek releváns dolgok egy telefonokkal foglalkozó szakmai oldalon.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • Touch-ko

    őstag

    válasz sixpak #349 üzenetére

    Nah es latod, itt a pont! Nekem sem tudtlal erdemben valaszolni...

    `Figyelj, szedd már össze magad.
    Még csak nem is neked írtam....de te kötelességednek érzed, hogy beleszólj.
    Rá fog menni az egészséged az ájfónra...jó lesz a pszichiátriára járni 14 és fél évesen?? :(
    Vedd lazábban, ez csak egy szar telefon...majd ha idősebb leszel megtudod... :K "`

    Felnott ledere (ha valoban az vagy, es nem TE vagy a 14.5 eves a kommentedben) illene tudni a kerdesemre erdemben reagalnod. Sebaj, ha felott leszel, majd megtanulod...

    Szoval feltettem 3 kerdest, de egyre sem erkezett a valasz.. A magad fajta trollok hasonlokeppen huzzak ki magukat a valaszadas alol..

    Itt mar nem a telefonrol van szo, (mar tobb eve) hanem arrol, hogy egyikotok sem veszi eszre amit csinaltok. Nyugi, nem csa TE, a tobbi troll sem!

    Van egy pletyka, amit az a kattintas hajhasz hulyegyerek a hajlitgatos videojaval elinditott.
    Lekozli az oldal a cikket (24 ora alatt masodszorra) es a sok `14.5 eves` ide jar verni a nyalat. Nem arrol van szo, hogy kulturaltan forumoztok, hanem arrol, hogy tobb szaz kommenten tarto massziv OFF es trollkodast muveltek.
    Aztan ha a user leirja a tapasztalatai alapjan, hogy TEVEDSZ, (neked nincs hasonlo tapasztaladot) erre nyomod a baromsagokat?
    Evek ota valami kissebbsegi komplexusban kuzdotok, hogy allandoan jartok az Apple forumokba bizonygatni, hogy az Apple igy, az Apple ugy.
    TI hivtok minket hit teritoknek, mikozben TI akartok meggyozni, hogy az Apple sz.r, a felhasznalok isheep-ek, melegek, stb... Evek ota...

    Ezek utan meg engem nevezel 14.5 evesnek? Kicsit gondolkozz el ezen. Egyaltalan ha a sikerult felfogni amit irtam? Ha nem, akkor szolj apunak, anyunak hogy segitsen elmagyarazni, esetleg olvasd el a forum szabalyzatat..

    Persze ezek utan is hasonlo szinvonalon fogsz valaszolni, nem a kerdesre..

    Eleg sivar eletetek lehet, ha egy masik embert azert szidtok, mert mas tech kutyuket hasznal mint ti. Esetleg irigyseg? Vagy csak veletek szuletett rendellenesseg? Mar evek ota...

    Inkabb menj ki a parkba, szedjel fuvet, esetleg latogass el a `pszichiátriára`..

Új hozzászólás Aktív témák