Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djvoyager

    tag

    válasz djvoyager #13 üzenetére

    Normál használat mellett napi 2x-i töltéssel kell számolni.

    Voyager -= We brake for nobody! =-

  • originlecso

    csendes tag

    válasz djvoyager #15 üzenetére

    Idézet a cikkből:
    """Az okostelefonoknál és ma már az egyszerű mobiltelefonoknál is alapszolgáltatás a konferenciahívások kezelése, igaz, ezt valójában nem maga a telefon, hanem a hálózat biztosítja. A frissen bemutatott GSmart Simba SX1 azonban a világon elsőként két kártyán keresztül is képes háromfős hívásokat kezelni, vagyis a készülékben lévő mindkét SIM egyszerre kezeli az aktív hívásokat, melyet maga a telefonon alapszoftvere képes összekapcsolni. """
    Nagyon nagy dillemmában vagyok, mert már majdnem befizettem egy HTC Desire 600 készülékre, viszont most itt egy konkurens, ami az eddigi információmorzsák alapján, a Dual-Sim kezelés területén többet tud mint a HTC Desire 600, mivel ez már össze is tudja kapcsolni a két sim hívásait is... (Legalábbis, ha jól vettem ki a cikkből..., ha nem így van kérlek javítsatok. Igazán nem értem, hogy az összekapcsolhatóság a bejövő hívásokra is vonatkozik, vagy csak mi tudunk kezdeményezni mindkét simről konferenciahívást?)
    Viszont a HTC-től eltérően 2 mag van, ami nem feltétlenül baj, ha ez a Snapdragon 400-as processzor a hardverelemekkel a Simbában jól van optimalizálva. Ellenben itt már 5 colos HD kijelző van, ami nem hangzik rosszul, én épp ilyen tepsit keresek, hogy unalmas estéken értelmes méretfelületen videózhassak is ha úton vagyok...
    De nagyon jó lenne egy teszt, nem tudom mire döntsek, nem igazán tudom mi alapján összehasonlítani a két készüléket.
    Tud valaki a Gigabyte Gsmart Simba SX1-ről egy elérhető tesztet? A Google most valahogy nem a barátom... :)

    Lefeküdni minek, ha nincs kivel ;)

Új hozzászólás Aktív témák